Środek do polerki skutera (plastiki, felgi)

Siema, w Niedzielę będe miał skuter. Zanim wyjadę, chcę aby się błyszczał. Jaki środek w miarę tani i dostępny jest przeznaczony na elementy karoserii skutera ?
Piona ;)

pasta kiwi każdego huja ożywi - ( w płynie ) błysk jak psie jaja.

To nie jest temat do żartów. Pytam bo potrzebuję. Niby off-top, ale na temat. Załóż swój temat i tam pisz swoje wypociny jak dzieciak z drugie klasy. Konkret ? Nie masz nie pisz ! Proste

Kail napisał:

To nie jest temat do żartów. Pytam bo potrzebuję. Niby off-top, ale na temat. Załóż swój temat i tam pisz swoje wypociny jak dzieciak z drugie klasy. Konkret ? Nie masz nie pisz ! Proste

jesteś głupi dep że o gówno się pytasz - idź do sklepu to ci powiedzą ,- a co do pasty kiwi to nawet nie wiesz jakie efekty daje a głupio gadasz , pucowałeś kiedyś lakierki ? nooo to teraz już wiesz jaki efekt daje pasta.

Nie nie "pucowałem" tym środkiem, co to jest ?
Sory, ale to wydawało mi się głupie. Kiwi, skojarzenie z owocem :D
Jaka jest cena tego środka ?

ku...a co za łeb :D:D:D

Weź zwykły szampon z woskiem za 2 dychy i stosuj się do instrukcji.

Szymon, miałem taki plan, na allegro znalazłem, ale porównuje K2 i szampon z woskiem. Tylko który przyniesie lepszy efekt bez zbędnych zacieków ?
Jeśli nie pomoże to jedynie perfekcyjnie umyję skuter i bawełnianą szmatką przelecę ze 2 razy :D

Ja umyłem zwykłym szamponem z woskiem i na metalowym , szarym baku się mogłem przeglądać.

No czyli warto... Zastanowie się który wybrać. Do niedzieli jeszcze kilkanaście godzin. Przecież nie pokażę się ujebanym skuterem na mieście ^.^

Do tego [skuterka] jaki kask wziąć do max 220 zł ?

Nie wiem , ja kupiłem jakieś 2 po 100 zł i teraz zamieniam wymienić jeden na HJC CS 14 lecz to koszt 350-400 zł ale o niebo lepszy od Chinczyków . Po porady jak kask dobrać itp to zapraszam na stronę http://motosapiens.pl/ .

dzięki za stronkę, przyda się :)
Myślę, że temat już rozwiązany :D
Dzięki, szerokiści , LWG :)

Ja do plastików używam Castrol Silicon Spray, a do lakierowanych Castrol Bike Polish ale to tanie nie jest i trzeba się umieć tym obsłużyć. Ja potrzebowałem jednego opakowania na naukę.

Jeśli ma być tanio => do plastików matowych jakiś oszukany Plak z marketu (od 6 zł) ale efekt krótkotrwały. Lepszy daje środek do pielęgnacji zderzaków. A do lakierowanych szampon z woskiem albo wosk w spreju.

Kisiu, fajna sygnatura :)
Wracając do tematu. Wiadomo, początki kiedyś muszą być :]
Chyba kupię wosk z szamponem i ten środek do pielęgnacji zderzaków.
Dzięki za fajne pomysły

Polecam K2 Tempo Turbo :)