Sprzęło nie wysprzęgla!!!! silnik lifan 125 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Sprzęło nie wysprzęgla!!!! silnik lifan 125 4t

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Majsterek
    Majsterek
    Użytkownik

Witam, mam problem ze sprzęgłem. Wszystko jest ładnie złożone, regulacje nie pomagają. Nie wiem co może być nie tak. Silnik odpala. Gdy wrzucę bieg trzymając sprzęgło zębatka zdawcza się kręci i nie da się jej zatrzymać. Proszę o pomoc 🙂

majsterek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zdejmij dekle, pozoruj ruch cięgna i patrz czy sprzęgło pracuje. jeżeli to składałes a nie działa to widocznie nie jest „ładnie złożone” – albo źle sprawdzasz.
    jaki masz tam olej? czy siła na tej zębatce jest duża? tzn mocno ciągnie motocykl czy wystarczy go postawić na ziemi i nie jedzie? bo to że kręci zębatką kiedy nie ma na niej żadnego oporu (koła na ziemi) to niekoniecznie problem

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Majsterek
    Majsterek
    Użytkownik

Jak bylo jeszcze nie zalozone to dalo sie nim ruszyc, olej jakis orlen nie pamietam dokladnie, wczoraj gdy pobawilem sie regulacja sprzegla to gdy 1 wrzucilem trzymajac ciagle sprzeglo to tak jakby wysprzeglilo ale jak puscilem sprzeglo to bylo tak samo jakby bieg nie wchodzil. Nie probowalem z zalozonym lancuchem itd bo nie mam hamulcow, dzisiaj postaram sie zobaczyc czy jak zaloze lancuch i tyl podniose to czy bedzie dalo sie zatrzymac.

majsterek
    Zdjęcie profilowe fast125
    fast125
    Użytkownik

Witam nie chcę zakładać nowego tematu więc pisze tu. Gdy wrzucę bieg i puszczę sprzęgło to koło hamuje. Regulowałem sprzęgło ostatnio było prawie dobrze mniejszy opór był a teraz jak ustawiłem sprzęgło to jest już masakra. Co to może być za przyczyna? i jak ustawić sprzęgło? Moje Moto to suzuki rg 80 2t.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może po prostu sprzęgło jest rozwalone albo źle złożone

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe fast125
    fast125
    Użytkownik

nie zakładałem nowych. A skoro mogą być zaciśnięte to jak mogę je naprawić bez odkręcania pokrywy silnika? jest jakiś sposób?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie