Sprzedaż skutera? jaką dac cene

Witam, mam do sprzedania 2 skutery ze stajni kymco :)
Jeden to z 2014 roku 2 suw kymco city 50, przebieg 2300km, regularnie serwisowany kupiony 13.05.2014 odblokowany, nie bylo robione nic w nim żadnych modyfikacji

Drugi to też kymco city 50 2t, przebieg 2078 zakupiony 18.07.2014 serwisowany, też odblokowany, jedyne co zostało wymienione to sprężyna centralna.

jaką dac cenę za te skutery 2500zł? albo 2000zł to nie za mało? dodam że mieszkam w trojmiescie może położenie też ma znaczenie jakieś.

Jeśli są w bdb stanie, mają przeglądy, ważną gwarancję to wystaw za 70% ceny zakupu. Powinny pójść szybko.

na jednym skuterze jest otarcie na lusterku i na stopce pasażera, i lekki szlif na wydechu nic poważnego. Ja chciałem sprzedać za 3500zł czyli dobrze główkowałem, dzięki za pomoc.

Cenę powinieneś najpierw sprawdzić w internecie i porównać ceny
http://olx.pl/oferta/kymco-agility-city-a-c-50-2t-2000-przebieg-CID5-ID7edJb.html#1de4bf2f90
Jak wystawisz po 2800 za sztukę do negocjacji to może pójdą /ale sezon na jednoślady już się skończył ,lepiej poczekać do marca i je wystawić po 3000 zł do negocjacji

widze że znalazłeś moje ogłoszenie :D

Problem polega na tym, że popyt na 50tki nie będzie duży. Teraz królują 125tki.

wiem wlasnie sam chce kupić 125 cbr lub suzuki ale dopiero od lutego

Witam serdecznie. Życzę powodzenia- abyś był zadowolony z ceny. Kto sprzedaje- chce jak najwięcej, kto kupuje, chce jak najmniej dać kasy. Znajomy mówi, że za 2500 złotych powinni być kupcy.

Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego.

Trzeba porównać ceny na różnych portalach motorozycyjnym

Dałeś za niską cenę uznają za podejrzane i ciężko będzie sprzedać Ja bym proponował 3400 i 3200 do neg.[mniejszy przebieg i większy]

własnie w tym sęk że miałem już pare telefonów 2 osoby ogłądały skuter, i też się dziwili czemu 2500zł, teraz czekam bo ktoś chciał kupić go odrazu, możliwe że macie racje z tą ceną. Najwyżej sprzedam w lutym wystawie ogłoszenie za 3500, liczyłem tak minimum na te 2500. Zobaczymy dzięki za pomoc.

jest ogromna podaż 50tek. Wystawiasz za 2500 i dzwonią... ale czy kupili? Nie. Wystawisz za 3500 i tel. będzie milczał.

no wiem wlasnie dlatego dalem te 2500zł bo brakuje mi do hondy cbr125r z zeszłego roku, chciałem ja zakupić w tym roku albo w lutym najwyzej, i dac do garażu.

Ja mam 3 na sprzedaż i już za zimowałem je bo jak mam stracić 30-40% to wole poczekać do marca-kwietnia i wziąć swoje.Jak masz na każdym stracić 1000zł to też ci to polecam wstrzymać się ze sprzedażą do nowego sezonu.

jeden sprzedalem za 2300, a drugi za 3200zł wiec liczylilem na 2500zł i 3500zł, jutro jade zobaczyć GPR 125, lub honde cbr125r, najwyzej odłoże troche kasy do lutego i kupie coś innego.

W sumie całkiem nieźle wyszło :)

ta, zwłaszcza że w przyszłym sezonie by już były rocznikowo starsze o rok

tak więc teraz pytanie drugie :) lepiej kupić teraz motocykl 125 czy w nastepnym sezonie lutym/marzec?

w następnym sezonie. Tylko trzeba wyczuć chwilę na początku sezonu
Będzie duża podaż nowych 125 i będą drogie wiec wzrośnie zainteresowanie używanymi. Tylko że to jest polska to po krótkim czasie sprzedawcy bedą śrubowali ich ceny do granicy opłacalności.

Dziś oglądałem junaki w gdyni, widze że ty Wombat masz skuter junkersa, przymierzałem się do junaka 903 race z 2014 roku z 2 wersjami silnikowymi 72cc i 125cc silniki junaka, cena za nowy egzemplarz to 5500 z silnikiem 125 a z silnikiem 72cc ~5200, czy nie lepiej np dołożyć i poczekać do następnego roku i kupić aprilia rs 125 z 2008> fakt faktem to już wydatek 7000+.