Sprzedaż skutera – dokumenty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Sprzedaż skutera – dokumenty

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Witajcie,
    mam taki problem, mianowicie co należy oddać nabywcy przy sprzedaży?
    Dowód, 1 sztuka umowy i co jeszcze? Kwit z ubezpieczenia obecnego czy wszystkie z pojazdu? Fakturę ze sklepu gdy kupowałem zachowuję dla siebie?
    Z góry dzięki za pomoc dla sprzedającego pierwszy pojazd w życiu 🙂

• Ten temat został zmodyfikowany7 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany7 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oddajesz mu wszystkie kwity, sobie zostawiasz tylko umowę z nim – swoja kopie. Tak najlepiej.
    Ale formalnie on ma dostać: ubezpieczenie, dowód rej, karte pojazdu (jak jest), kluczyki i swoją kopie umowy.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

A jeszcze takie pytanie… Gdy kupowałem go 4 lata temu nie miałem 18 lat, w dowodzie jestem niby tylko ja a na ubezpieczeniu figuruje moja matka jako ubezpieczający, a ja jako właściciel pojazdu. Co w takim wypadku? Ma się dodatkowo podpisać na umowie sprzedaży czy jak to działa? Z góry dzięki za pomoc 😀

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie