! Forum Skutery Sprzedaz skutera

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benzer111 benzer111 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe benzer111
    benzer111
    Użytkownik

Witam , mam sprawe, potrzebuje sprzedac skuter, a nie przejerestrowalem go na Siebie ani nie oplacalem nic po kupnie w urzedzie , cena na umowie wynosila ponizej tysiaca zlotych , co teraz zrobic jak bede sprzedawal? pociagnie mnie za jakies odsetki? czy wystarczy wpisac w sprzedazy ta sama cene co na poprzedniej umowie i dac gosciowi wszystkie umowy?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ile masz lat, kiedy kończyła się ważność ubezpieczeń, ile czasu upłynęło od zakupu.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    benzer111
    Użytkownik

skuter byl kupiony jakos 3 lata temu w sierpniu, oc jest caly czas placone , przeglad tez podbity, lat mam wystarczajaco

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wiec podpisz z kupującym umowe i daj mu wszystkie kwity

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    benzer111
    Użytkownik

ok, dzieki za odpowiedz. pozdrawiam

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie