Sprzedam mini kamerkę

Jak w temacie.
Nagrywanie z datą i godziną (taki video-rejestrator)
Cena 40 zł z wysyłką.
Nowa, w zestawie kabelek do kompa, trzy rodzaje uchwytów, pokrowiec silikonowy. Klips umożliwiający przypięcie jej gdziekolwiek.



Jestem chętny, napisz tylko ile bez przesyłki (jestem z Warszawy i odebrałbym osobiście) :)

I w jakiej rozdzielczości kręci filmy?

720x480 30 klatek/s
tak podaje instrukcja
Bez wysyłki to jakieś powiedzmy 35

maxell napisał:

720x480 30 klatek/s
tak podaje instrukcja
Bez wysyłki to jakieś powiedzmy 35

Ok biorę, szczegóły odbioru ustalmy na priv.

Klekot wpisz na youtube MD80, bo to ten
model kamerki. Na allegro chodzą po 25 zł - tak dla informacji.

madi napisał:

Klekot wpisz na youtube MD80, bo to ten
model kamerki. Na allegro chodzą po 25 zł - tak dla informacji.

Dokładnie :) aczkolwiek zawyżają koszty przesyłki i wychodzi 50 zł.
Tak z ciekawości - ktoś tego używa i może się wypowiedzieć? Jak to się spisze przypięte do kurtki, kasku ewentualnie do kierownicy? I czy w deszczu da radę?

też jestem ciekaw, kilka razy już klikałem na kup tera, ale jednak nie kupiłem. Jakość jak widać na yt taka średnia, ale jak za tą cenę to nie jest źle. Tylko podobno szybko kartę pamięci zapełnia. 20 min filmu ponad 1GB...

madi napisał:

też jestem ciekaw, kilka razy już klikałem na kup tera, ale jednak nie kupiłem. Jakość jak widać na yt taka średnia, ale jak za tą cenę to nie jest źle. Tylko podobno szybko kartę pamięci zapełnia. 20 min filmu ponad 1GB...

Myślę, że do stwierdzenia sprawcy w razie zdarzenia jakość byłaby wystarczająca a to główny powód mojego zainteresowania. Ja rzadko kiedy robię trasy dłuższe niż 1,5h więc z 8gb kartą byłoby OK, z tego co widziałem w opisach na allegro bateria też starcza na 120 minut. Na moje potrzeby byłoby OK.

A patrzyliście jakie tam są koszty wysyłki?
Kamery jadą z chin albo z anglii.
Kamera 25 a koszty drugie tyle :) albo lepiej.
Co do jakości, miałem ten wideorejestrator samochodowy, z takim otwieranym monitorkiem, ta jest dużo lepsza jeśli chodzi o jakość filmów.
Karta 8G spokojnie zmieści 1,5-2 godziny nagrania.

Jesli jest wiecej chetnych to mozna kupic kilka sztuk i koszt przesylki podzielic.

Maniek_smola... napisał:

Jesli jest wiecej chetnych to mozna kupic kilka sztuk i koszt przesylki podzielic.

Rozbawiłeś mnie, myślisz, że ktoś kto na Allegro sprzedaje zrobi Ci zniżkę za ilość? :)
Za każdą sztukę płacisz dodatkowo, mimo, że waga przesyłki się nie zmienia za wiele.

ktoś się znajdzie nie bój się ;)

Maniek dobry pomysł, pisałbym się na to.

Wiadomo że to nie jest kamera do nagrywania takiego "profesjonalnego" (do tego służy np. hero gopro i kamerki 720p+) jak na taką cenę to opłaca się (dobra między innymi do nagrania sprawcy jak to axyt stwierdził) Sam (później) zainteresuje się kupnem takiej kamerki

axyt napisał:

madi napisał:
Klekot wpisz na youtube MD80, bo to ten
model kamerki. Na allegro chodzą po 25 zł - tak dla informacji.

Dokładnie :) aczkolwiek zawyżają koszty przesyłki i wychodzi 50 zł.
Tak z ciekawości - ktoś tego używa i może się wypowiedzieć? Jak to się spisze przypięte do kurtki, kasku ewentualnie do kierownicy? I czy w deszczu da radę?

Zgadza się, sama kamerka kosztuje 25zł + 25zł przesyłka. Nie ma możliwości wysyłki takich kamer kilku w jednym opakowaniu, ponieważ jeśli zostaje wysłana jedna to oni opisują i traktują na granicy jako "prezent", bo niska wartość itp, natomiast przy kilku zamiast "prezent" byłoby to już traktowane jako hurt, wtedy dochodzi cło a cena poszłaby w górę kilkukrotnie.

Ten film nagrywałem dokładnie taką samą kamerą przypięta do koszulki pod gardłem :D
http://www.youtube.com/watch?v=sWlwUFdmWvw&feature=plcp

Bonzo napisał:

Ten film nagrywałem dokładnie taką samą kamerą przypięta do koszulki pod gardłem :D

Dzięki, jakość spoko, kolego napisz jeszcze na jak długo bateria starcza i czy używałeś w deszczową pogodę.

Bateria na ok 1,5h
Deszczu niestety nie nagrywam ;)

Tamta poszła.
Jakby co, mam jeszcze jedną firmy MANTA.
Polska instrukcja i takie tam :)
To samo tylko bez pokrowca silikonowego
w cenie 65 zł.

Manta to kupa, ale dla testu 40pln mogę dać :)
Odbiór osobisty jeśli możliwy ;)

No to jak kupa to po co Ci to? :)
60 z odbiorem osobistym.
Tu masz jakiegoś rowerzystę

http://www.youtube.com/watch?v=Spj9DD74P0Q&feature=relmfu