Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty

Dział: OFFtopic Dodano 6 lat temu

1. DARIUSZZ24

Witam,
    mam do sprzedania piękną czarną Yamahe majesty znaczy sie mbk skyliner ale to przecież to samo :)
    Skuterek jest z 2004 rok poj. 125 ccm
    czarny z czarną szybką i oryginalnym kuferkiem z oparciem dla pasażera. w skuterze wymieniłem olej w silniku i skrzyni biegów oraz klocki z tyłu i filtr powietrza.
    spalanie jakies 2.5l/100 km
    cena 4500 zl do negocjacji.
    zdjęcia mogę wysłać na maila.

Napisano 6 lat temu, przez DARIUSZZ24, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Prawo Jazdy kat. A na motocykl ze Skuterowo.com. Cz. 1

Prawo Jazdy kat. A na motocykl ze Skuterowo.com. Cz. 1

28 Lipiec 2011

Myślałeś o tym, aby przesiąść się na coś większego? No tak, chyba każdy o tym czasem myśli. Często samym ograniczeniem nie jest kwestia finansowa, lecz brak prawa jazdy. Ze Skuterowo.com będziesz mógł się dowiedzieć jak zrobić prawo jazdy krok po kroku.

Motocykle Porady9 opinii

Jakie są najtrudniejsze sztuczki stunterskie? Gościnne Damian Kreller i Romet Pony

Jakie są najtrudniejsze sztuczki stunterskie? Gościnne Damian Kreller i Romet Pony

17 Sierpień 2016

Dziś kolejna część naszej akademii stuntu. Mówiliśmy o przygotowaniach, bezpieczeństwie oraz podstawowych trickach. Dziś o najtrudniejszych sztuczkach, których w przeszłości uczył się Damian Kreller.

Motorowery Porady Wideo0 opinii

Jazda motocyklem i otwarte drzwi w korku - jak uniknąć najgorszego

Jazda motocyklem i otwarte drzwi w korku - jak uniknąć najgorszego

19 Maj 2016

Zakorkowana jezdnia to niezbyt bezpieczne miejsce dla motocyklisty. Przeciskanie się na centymetry między samochodami wymaga od nas umiejętności, wyczucia swojego jednośladu oraz czasami po prostu szczęścia. Przekonałem się o tym na własnej skórze...

Motocykle Porady Prawo6 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.