Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty

Dział: OFFtopic Dodano 5 lat temu

1. DARIUSZZ24

Witam,
    mam do sprzedania piękną czarną Yamahe majesty znaczy sie mbk skyliner ale to przecież to samo :)
    Skuterek jest z 2004 rok poj. 125 ccm
    czarny z czarną szybką i oryginalnym kuferkiem z oparciem dla pasażera. w skuterze wymieniłem olej w silniku i skrzyni biegów oraz klocki z tyłu i filtr powietrza.
    spalanie jakies 2.5l/100 km
    cena 4500 zl do negocjacji.
    zdjęcia mogę wysłać na maila.

Napisano 5 lat temu, przez DARIUSZZ24, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha XJ 600: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Yamaha XJ 600: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

08 Sierpień 2016

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Poznaj moje Kymco Vitality i moja historię: Wbrew stereotypom

Poznaj moje Kymco Vitality i moja historię: Wbrew stereotypom

11 Listopad 2010

Po zachęcie do opisania swojej historii skuterowej przez rozpoczęty właśnie cykl Poznaj moją historię też postanowiłem podzielić się swoimi wspomnieniami. Kupiłem skuter wbrew błędnym przekonaniom bliskich.

Blogi Skutery4 opinii

Junak JetMax 250 w najnowszym Świecie Motocykli

Junak JetMax 250 w najnowszym Świecie Motocykli

02 Luty 2013

Numer 2/2013 Świata Motocykli w sprzedaży tylko do 14 lutego. W nim test skutera Junak JetMax oraz prezentacje BMW R 1200RT i Ratowniczej Hondy ST 1300. Do tego jak zwykle aktualności, porady i felieton.

Skutery Wiadomości0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.