SPRZEDAM BASSE 2012

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #71563
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    Witam, jest do sprzedania router bassa, nówka, na liczniku nie ma nawet 300km, dołączam kufer, sprzedaję bo okazał się za mały dla mojej mamy i chcę kupić coś większego.

    #71564
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    cena?

    #71565
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    1300-czy według was to dobra cena? czekam na opinie

    #71566
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Człowieku. Nówka sztuka chodzi po 1599 zł u mnie w Tesco. Nikt Ci nie kupi używanego powyżej 1000 zł. bo już każdy będzie chciał dopłacić te 3 stówki i mieć nie jeżdżone i w ogóle.
    Myślę, że za 1000 zł ktoś by się skusił. A i wstaw jakieś foto oraz foto licznika 😉

    #71570
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    Człowieku. Nówka sztuka chodzi po 1599 zł u mnie w Tesco. Nikt Ci nie kupi używanego powyżej 1000 zł. bo już każdy będzie chciał dopłacić te 3 stówki i mieć nie jeżdżone i w ogóle

    hmmm….czyżby? ok jutro wstawię fotki na swój profil

    #71572
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

    Ja bym za 1400 wystawil na allegro, do lekkiej negocjacji i sie sprzeda.
    A to, ze w tesco kosztuje 1600 to jednak 2-3 stowy wiecej.
    Wiadomo, ze na takim skuterze nikt nie szalal, gwarancja jest takze tylko ladne fotki zrobic i ogien

    #71574
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    mxx_rs- dzięki za opinię, tak też myślę i tak chyba zrobię.

    #71576
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    mxx_rs napisał:

    Wiadomo, ze na takim skuterze nikt nie szalal, gwarancja jest takze tylko ladne fotki zrobic i ogien

    Dajesz głowę? A ktoś kto by szalał, palił gumę itd. pisał by: “Skuterem co dziennie szalałem, paliłem gumę. Oraz kręciłem licznikiem zmieniając jego przebieg z 4 tys. do 300 km. Do wymiany opona tylna, cylinder bo zatarty oraz regulator napięcia Cena: 1400 zł”. No chyba jednak nie. Każdy w takim przypadku by napisał, że nigdy nikt na nim nie szalał a jeździła nim drobna kobieta. Potem jakiś młody 14 latek kupuje taki skuter za 1400 zł i po 3 dniach pluje sobie w brodę bo mógł dopłacić 200 zł i mieć nówkę ze sklepu. Jest to przykład pewnego dobrego znajomego.

    PS ulka3021 skuter zarejestrowany? Opłacone OC? Robione były przeglądy? Do kiedy OC? Data pierwszej rejestracji ? – Od tych rzeczy można poznać czy przebieg był kręcony czy nie. 😉

    #71579
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    oczywiście ze skuter jest zarejestrowany, ma opłacone oc, przeglądu nie było jeszcze bo pierwszy sie robi po 300km jak napisali w gwarancji 🙂 , a rejestrowany był w kwietniu tego roku, a jeżdziła nim nie drobna bo prawie 100kilowa kobitka i zapewniam ze nie robiła zadnych driwtów 🙂 i gumy tez nie paliła 🙂

    #71583
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

    Bez przesady. Jak Ci sprzedaje dwoch gostkow z piwem w reku to mozna cos podejrzewac ale od kobiety co mamie skuter kupila ?
    Ja tam taki skuter bym kupil.

    #71588
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    mxx_rs napisał:

    Bez przesady. Jak Ci sprzedaje dwoch gostkow z piwem w reku to mozna cos podejrzewac ale od kobiety co mamie skuter kupila ?
    Ja tam taki skuter bym kupil.

    :)) ja też :))

    #71598
    DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

    Gdybym nie dostał swojej Bassy to pewnie teraz bym nakręcał starszych, żeby mi tą kupili, ale moja Bassa już stoi na podwórku ;pp

    #74882
    jarek676
    Użytkownik
    • 9
    • 117Postów:

    ja za nową basse wczoraj dałem 1350 , nawet za 900 nie chciał bym używki, bo ten model wymaga kontroli od początku, wolał bym kupić jakiego zippa wtedy za 1300 już z przebiegiem np. 5 tys. niż basse używaną z przebiegiem 300 km , ale na szczęscie mam już swoją basse:D

    tylko na liczniku mam prawie 12 km, podobno tylko wystarczy podgiąć blaszkę w ślimaku
    czy wyprostować ale nie wiem dokładnie

    ale od kobiety i do tego że słodkim uśmiechem to nie wiem czy bym za używaną basse nie dał nawet 2 tys z ^^

    #74920
    DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

    Pamiętaj, że za uśmiech nie płacisz, tylko za skuter ;p

    #74951
    jarek676
    Użytkownik
    • 9
    • 117Postów:

    mam słabą głowę do kobiet ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button