Sprzedaje motorower, mam kilka pytań odnośnie procedury sprzedaży

Witajcie,
Jako, że zdałem na kat. A to czas najwyższy sprzedac swój motorower i kupić motocykl :)
Mam benzera ws 50 z 2012 roku bodajże lub 2011 z przebiegiem 1100 niecałe także jak nowka jeszcze z nowymi firmowymi swiecami, modulem. Regularnie zmieniany olej, dobrze dotarty (jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę napisać) ale nie w tym rzecz.
Chce mój sprzęt wystawić na Allegro, zorientowałem sie ze przesyłka takiego towaru kosztuje niecałe 200 zł. Załóżmy, ze będe miał kupca "na odleglosc" jak załatwić formalności Papierkowe? (motorower jest oczywiście zarejestrowany i ubezpieczony). Okey, ktoś zapłaci ja sprzęt wyśle ale jak załatwić podpisanie umowy, przekazanie dowodu rejestracyjnego ??
Koledzy pomóżcie.
Pozdrawiam

A co jeśli ktoś odbierze sprzęt i powie że go nie chce?

Najlepiej wybrać tylko odbiór osobisty i nie martwić się o motor.

W twoim przypadku, najlepiej by pożyczyć od znajomych, wynająć przyczepkę i dowieźć go ale wtedy ryzykujesz że ktoś nie kupi go ponieważ stwierdzi że jego stan jest niezgodny z opisem, a co wtedy? Jeśli zepsuje go na miejscu i odeśle do Ciebie lawetą to może zażądać od Ciebie zwrotu kosztów wysyłki.

Najlepiej osobisty - wtedy klient ogląda, i dokonuje jazdy próbnej. Wie co kupuje i nie ma problemów.

Motocykla nie kupuje się na odległość. I to tyle w tym temacie.

Hmm, no więc zaznacze tylko odbiór osobisty.