Spotkanie Użytkowników portalu jednoslad.pl?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Jednoślad.pl Spotkanie Użytkowników portalu jednoslad.pl?

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ughr ughr 4 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

Dzień Dobry Szanowni Użytkownicy portalu jednoslad.pl
    Pogoda wspaniała, sezon w pełni same dobre perspektywy:)
    Może zrobimy jakieś spotkanie grupowe?
    Może jakiś grill, wspólne biesiadowanie czy wypad nad jezioro? Może coś zorganizujemy nad Zegrzem?
    A może spotkamy się na strzelnicy i sobie wspólnie postrzelamy?

Piszcie, dawajcie propozycje i działamy! Czekam na chętnych!

Pozdrawiam
    Bartek

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Z tego co zauważyłem, po lifcie portalu, z forum uciekło parę aktywnych osób. Zdecydowana większość userów to tylko „japacze”.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe eadem eadem.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe eadem eadem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no jakby. tylko to trzeba z dużym wyprzedzeniem. chyba że szybki pierogowy spontan w tygodniu 🙂

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Ja w tygodniu tylko późne wieczory, sobota nieco wcześniej a niedziela względnie dowolnie.

Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

Mam taką propozycje dla Was i termin fajny, myślę że to dobre miejsce na spotkanie.

Proponowane terminy spotkania

27-28 Warszawski Bazar Motocyklowy (Bemowo) (można zjeść kiełbaski, bigos itp oraz kupić kilka fajnych rzeczy na moto
    03.06 -MOTOSERCE Park Bródnowski – tutaj są przewidziane szkolenia oraz pozoracje i będą Motoambulanse.

To są imprezy dla Motocyklistów i myślę że to dobra impreza dla nas.

Napiszcie proszę co o tym myślicie.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wg mnie to sie na spotkanie nie nadaje bo to są targi/targowiska. Bedzie kupa luda, wszędzie kolejki i dreptający tłum nastawiony na zakupy a nie na spota

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Hej.
    niestety obie daty w moim przypadku odpadają 🙁

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

czyli co, robimy spotkanie nad Zegrzem w weekend?
    Leszku jakie terminy weekendowe Tobie pasują?

Proponuje takie rozwiązanie: na jakiś dogodny weekend zarezerwować domki i pole namiotowe z możliwością zrobienia ogniska
    Kto chce to rezerwuje sobie miejscówkę a jak nie to wraca do domu bo ma ważniejsze rzeczy do roboty, zrobimy spotkanie w sobotę z jakimiś rozrywkami dla motocyklistów. Akurat jest ciepło Zegrze jest blisko i można wyskoczyć nasze 125 będą zadowolone.

Leszku mógłbyś zorganizować marketing Spotkania ?

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: