Spotkanie Użytkowników portalu jednoslad.pl?

Dzień Dobry Szanowni Użytkownicy portalu jednoslad.pl
Pogoda wspaniała, sezon w pełni same dobre perspektywy:)
Może zrobimy jakieś spotkanie grupowe?
Może jakiś grill, wspólne biesiadowanie czy wypad nad jezioro? Może coś zorganizujemy nad Zegrzem?
A może spotkamy się na strzelnicy i sobie wspólnie postrzelamy?

Piszcie, dawajcie propozycje i działamy! Czekam na chętnych!

Pozdrawiam
Bartek

Z tego co zauważyłem, po lifcie portalu, z forum uciekło parę aktywnych osób. Zdecydowana większość userów to tylko “japacze”.

no jakby. tylko to trzeba z dużym wyprzedzeniem. chyba że szybki pierogowy spontan w tygodniu :slight_smile:

Ja w tygodniu tylko późne wieczory, sobota nieco wcześniej a niedziela względnie dowolnie.

Mam taką propozycje dla Was i termin fajny, myślę że to dobre miejsce na spotkanie.

Proponowane terminy spotkania

27-28 Warszawski Bazar Motocyklowy (Bemowo) (można zjeść kiełbaski, bigos itp oraz kupić kilka fajnych rzeczy na moto
03.06 -MOTOSERCE Park Bródnowski - tutaj są przewidziane szkolenia oraz pozoracje i będą Motoambulanse.

To są imprezy dla Motocyklistów i myślę że to dobra impreza dla nas.

Napiszcie proszę co o tym myślicie.

wg mnie to sie na spotkanie nie nadaje bo to są targi/targowiska. Bedzie kupa luda, wszędzie kolejki i dreptający tłum nastawiony na zakupy a nie na spota

Hej.
niestety obie daty w moim przypadku odpadają :frowning:

czyli co, robimy spotkanie nad Zegrzem w weekend?
Leszku jakie terminy weekendowe Tobie pasują?

Proponuje takie rozwiązanie: na jakiś dogodny weekend zarezerwować domki i pole namiotowe z możliwością zrobienia ogniska
Kto chce to rezerwuje sobie miejscówkę a jak nie to wraca do domu bo ma ważniejsze rzeczy do roboty, zrobimy spotkanie w sobotę z jakimiś rozrywkami dla motocyklistów. Akurat jest ciepło Zegrze jest blisko i można wyskoczyć nasze 125 będą zadowolone.

Leszku mógłbyś zorganizować marketing Spotkania ?