Spotkania, zloty -> w-wa -> centrum -> cargo mc świętokrzyska -> st. miasto

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #40997
    clsamg63
    Użytkownik
    • 7
    • 360Postów:

    Witam. Jestem nowy na tym m portalu. Nie znalazłem do tej pory takiego tematu dlatego też postanowiłem go otworzyć.

    Po wielu próbach organizacji jakichkolwiek zlotów, spotań dla os. poruszającymi się po Stolicy skuterem doszedłem do zniosku, że jest to bardzo trudna sprawa i do tej pory nie ogarniam dlaczego. Jeżdżę bardzo dużo po mieście i widuję wiele ekip na motorach… wiec czemu nie można byłoby się tak zgadać… poznać… polatać po wawie… ?

    Kieruję tego posta do wszystkich zainteresowanych stworzeniem ekipy, czy jak tam zwał grupy, która by spotykała się co jakiś czas. Tak jak w temacie, preferuję tradycyjne miejsca tj. m.in. cargo (czwartek-niedziela), centrum, stare miasto pod kolumną czy tez mc na świętokrzyskiej.

    Mam nadzieję, że znajdę tu os. z podobnym zapatrywaniem na jazdę skuterem co ja… jazdę, która dostarcza zawsze przyjemności, niekoniecznie na zawsze w pełni odkręconej manetce ;>

    Ktoś chętny?

    #41002
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Widzę że kolega też Vitalką śmiga:) Jeśli chodzi o spotkanie to raczej tu nikogo nie znajdziesz,wszyscy tylko piszą,a chętnych zawsze brak:(
    Jeśli chodzi o temat to jest już podobny: http://www.skuterowo.com/forums/topic/grupa-mazowiecka-nasze-wycieczki

    #41004
    clsamg63
    Użytkownik
    • 7
    • 360Postów:

    Tam już też zajrzałem i widze, że się nic nie dzieje. Co tydzień na cargo można by było sie spotkać, a tak to lipa ;/
    Żeby to pierwsze forum było z tym problemem, to bym dalej szukał, a teraz idzie się załamać…
    Podtrzymuje temat… ;>

    #41009
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    u nas bardziej tradycyjne miejsca to jakiś punkt po trasie w dalekie miejsce np. jak jechaliśmy do Kazimierza to spotkanie było w Górze Kalwarii 🙂

    #41026
    clsamg63
    Użytkownik
    • 7
    • 360Postów:

    nawet coś takiego to dobra inicjatywa. ;>

    #41027
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    w przyszły weekend być może będzie mini zlocik w Zalesiu Górnym, będzie można popływać kajakiem lub rowerkiem wodnym 😉

    #41028
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Właśnie Madi daj no wpis w temacie do którego dałem linka o sobotnim spotkaniu 🙂

    #41054
    AnS
    Użytkownik
    • 3
    • 147Postów:

    Jeśli masz czas, to zawsze możesz coś ogarnąć. Znajdź miejscówę, określ stały termin, np. co tydzień jak na zlotach motocyklowych i określ godzinę. Pomysł nie jest zły, ale nie każdy ma czas jeździć regularnie. A propos cargo to nie wszyscy też są tam tolerancyjni jeśli chodzi o zlot motocyklowy, dlatego nikt tam nie jeździ ze skuterowców – z resztą – inna mentalność. Popieram tą akcję, ale trzeba być upartym – ja na cargo akurat mam dość blisko.

    Ewentualnie j/w pozostaje grupa mazowiecka, lecz osobiście nie mam tyle wolnego.

    #41055
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Szkoda że nie ma czegoś na styl rowerowej masy krytycznej,tyle że na skuterach. To było by zajebiste 🙂

    #41057
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    oo tak 😀 zawsze można zrobić :p tyle, że bez udziału policji itp. Po prostu zebrać się większą grupą i przejechać przez miasto.

    #41059
    clsamg63
    Użytkownik
    • 7
    • 360Postów:

    dooookąłdnie. dziś też polatałem po mieście, złapałem sie z kimś i tak jest mega fajnie.

    co do cargo to nie rozumiem, czemu miał by ktoś tam być nietolerancyjny, jeżdże tam od 2 lat regularsnie co tydzien czwartki i niedziele, łatwo mnie wychwycić, bo jestem zawsze i nigdy nie spotkałem się z jakąkolwiek nietolerancją… no chyba że ktoś ze stunterów zajmuje plac żeby polatać na kole gdy ktoś akurat ma zamiar podriftować czymś konkretnym…..

    jutro akurat wyjeżdżam na pare dni, ale w najbliższą niedziele bardzo chętnie ustawie się z kimś na cargo, pisze się ktoś ?

    #41061
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Witaj kolego clsamg63 i inni. Każdy z nas ma inny gust potrzeby i charakter. Udało się nam kilka razy spotkać. Ja niestety brałem udział tylko w dwóch wypadach. Powiem tak; Madi pokazał mi tyle ciekawych miejsc, jechałem tyloma drogami o których nie miałem zielonego pojęcia, zdobyliśmy nowe doświadczenia i wg. mojej oceny przeżyliśmy bardzo miłe chwile. Oczywiście można zobaczyć co dzieje się na Cargo. Mam ogromną nadzieję, że uda się zorganizować znowu wypad do Zalesia, albo pojechać tam gdzie zamierzaliśmy na grila, gdzie był Madi z Hugiem.

    #41075
    clsamg63
    Użytkownik
    • 7
    • 360Postów:

    pasi, o takie wypady mi chodzi, cargo pozostaje ubocznym tematem, a wspomniałem o nim z tego względu, że tam ciągle bywam i nie jest nudno…

    warszawa noca też jest ciekawa ;>

    #41101
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

    ja wawa centrum stare miasto jest za 🙂

    ja akurat nie preferuje długich tras na skuterze ale w mieście jak najbardziej

    #41507
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

    Widze ze autor postu zredygnowal ze wspolnej przejazdzki.

    #41516
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    szkoda, też bym wpadł na cargo.

    #41542
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

    tak jest zawsze huczą huczą a i tak wychodzi jak zwykle 🙂

    #41543
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    a co na tym cargo jest do oglądania? co to w ogóle jest?

    #41544
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    w piątki robią drifty samochodami a skuterami wheelie i czasem stopie, głównie aeroxami.

    #41545
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    ooo, to trzeba zobaczyć. myślałem że tu o samoloty chodzi 😀

    #41546
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    można też spotkać różne motocykle 🙂 To co, forumowy zlot na Cargo w ten piątek o 18 ? 😀

    #41547
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    rozeznam grunt, wstępnie wydaje się osiągalne

    #41548
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    to Roomcajz rozeznaj i robimy zlocik na Cargo 😀 popatrzymy na drifty, może któryś odważny użytkownik pokaże jakiś stunt 😉

    #41565
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Pracuję niedaleko Cargo. W piątek jak wracałem do domu około 24:00 słyszałem jak jakiś morderca katował swoje auto. Jeden wielki pisk zarzynanych opon i silnika. Nie jechałem tam bo mi nie po drodze i nie jestem miłośnikiem tego rodzaju sportów. A w piątek znowu pracuję, cały miesiąc druga zmiana.

    #41567
    Anonim
    Nieaktywny
    • 7
    • 72Postów:

    @clsamg63
    jakiś czas temu sam zakładałem podobny temat:
    http://www.skuterowo.com/forums/topic/fani-skuterkow-z-warszawy-i-okolic-weekendowe-ustawki-wymiana-doswiadczen-itp

    też właśnie brakuje mi takich ustawek. na wycieczki po kraju niestety średnio u mnie z czasem, bo za tym czuję się za świeży na długie dystanse. ale po W-wie to jak najbardziej.

    czyli jakiś konkrety termin grupowo zatwierdzamy? bo padło parę propozycji:
    1. piątek 9.09.2011, godz. 18 Cargo
    2. niedziela 11.09. tu proponuję godz np. 13.00 – od siebie proponuję mały parking parking przy Rondzie Zesłańców Syberyjskich (Al. Bohaterów Września, googlemaps: http://maps.google.com/maps?q=warszawa,+szujskiego&hl=pl&ll=52.215589,20.961166&spn=0.00127,0.002411&sll=37.0625,-95.677068&sspn=53.212719,79.013672&vpsrc=6&t=h&z=19)

    co Wy na to?

    #41577
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    Madi, w ten piątek jednak nie dam rady… sorry

    #41578
    Jerry_R
    Użytkownik
    • 2
    • 100Postów:

    Chetnie bym sie spotkal w NDZ o 13.

    Piatek tez jest OK, ale jakos Cargo mnie nie ciagnie, ale mna sie nie przejmujcie, umawiajcie sie.

    Moze gdzies nad Wisle by sie przejechac?

    #41614
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

    moglibyśmy się ustawić np na parkingu niedaleko grobu nieznanego żołnierza od strony krakowskiego przedmieścia??

    #41616
    clsamg63
    Użytkownik
    • 7
    • 360Postów:

    witam, tak jak pisałem, byłem na wyjeździe, ale od dziś jestem chętny na wszelkie propozycje… dziś mamy poniedziałek, preferuję… wieczorem śmignać po wawie… a w czwartek cargo (po 21)

    #41621
    clsamg63
    Użytkownik
    • 7
    • 360Postów:

    * co do wiezcoru, to oczywiście chodzi mi jakoś w tygodniu….

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button