sportowy tłumik do 4t da moc?

mam takie pytanie czy jak kupie sportowy tłumik do 4t czy wzrosnie mi moc lub przyszpieszenie jak tak to prosze podac linki z tanimi tłumikami do 4t chyba ze ktos z wasm ma na sprzedaz skuter chinski router traffico xs50

W czterosuwie wydechu nie stosuje się na początek, lecz jako uzupełnienie tuningu. Zacznij od większego cylindra, następnie sportowy wariator oraz przekłożenia. Dopiero potem możesz wymienić wydech. Pamiętaj, w czterosuwie sportowywydech to jedynie usupełnienie tuningu.

dzięki za odpowiedz a nie wiesz kto ma do sprzedania tanio tłumika sportowego .a od 2t nie bedzie pasowac?

Na co ci ten tłumik? Równie dobrze możesz sobie kupić sportowy prędkościomierz - tyle samo da co ten tłumik.

dobra daj se spokuj juz odpowiedz byla to na wygląd chodziaz nie bedzie jak twuj skuter lamusowato wygłądał:D

Jest specjalny wydech skonstruowany pod 4T który jednak poprawia osiągi ;) Poszukaj na racing-planet bo tam go widziałem.

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-wydech-sport-50cc-p-3623-1.html?sessID=84bf883ecfe5b13e486b2a40832b4028 Lop16 o ten ci chodziło ale troszke drogi a na giełdzie w lubiniu znajde co t taniego jakas uzywke

Z firmowych wydechów, które rzeczywiście coś dają i są polecane przez użytkowników 4T masz do wyboru naraku crossover oraz stage6 deeptone.

xdamianxx napisał:

dobra daj se spokuj juz odpowiedz byla to na wygląd chodziaz nie bedzie jak twuj skuter lamusowato wygłądał:D

Dzieciaku wolę mieć lamusowaty wydech, którego nawet nie widziałeś. Mam serdecznie w poważaniu co sobie włożysz do swojego skuterka. Jak dla mnie możesz sobie wsadzić tam nawet dyszel od wiejskiej furmanki. Pytałeś o moc lub przyspieszenie to dostałeś wyjaśnienie. Chcesz pisać o wiejskim tuningu wyglądu - załóż temat który będzie o tym traktował i nie mylił innych użytkowników forum.
Co do lamusowatego wyglądu - właśnie tak wygląda twoja pisownia. Interpunkcja i ortografia na poziomie 10-cio latka

Chcesz korzystać z portali społecznościowych najpierw zapoznaj się z http://bit.ly/GEPUYx

Bonzo napisał:

xdamianxx napisał:
dobra daj se spokuj juz odpowiedz byla to na wygląd chodziaz nie bedzie jak twuj skuter lamusowato wygłądał:D

Dzieciaku wolę mieć lamusowaty wydech, którego nawet nie widziałeś. Mam serdecznie w poważaniu co sobie włożysz do swojego skuterka. Jak dla mnie możesz sobie wsadzić tam nawet dyszel od wiejskiej furmanki. Pytałeś o moc lub przyspieszenie to dostałeś wyjaśnienie. Chcesz pisać o wiejskim tuningu wyglądu - załóż temat który będzie o tym traktował i nie mylił innych użytkowników forum.
Co do lamusowatego wyglądu - właśnie tak wygląda twoja pisownia. Interpunkcja i ortografia na poziomie 10-cio latka
Chcesz korzystać z portali społecznościowych najpierw zapoznaj się z http://bit.ly/GEPUYx

Masz rację. Tak nawiasem, to patrząc z dalsza, twój awatar przypomina głowę byka ;D

wyliz mi pento

xdamianxx napisał:

wyliz mi pento

Czy jest na forum jakiś moderator?
Bo widzę, że pilna interwencja jest tu potrzebna...

a ty co jego matka?

"xdamianxx" - chłopie ogarnij się !!! Po co bijesz pianę. Dostałeś parę podpowiedzi,sugesti i nawet jeśli Ci nie pasują to podziękuj i zakończ temat a nie pyskówki urządzasz. (admin czy moderator przydał by się) :(

Sportowy tłumik w 4T poniżej 400ccm da ci tylko hałas ;) Równie dobrze możesz sobie wstawić kawałek rury hydraulicznej albo rynnę deszczówkę ;)
W silnikach 4T osiągi mozna poprawić struimienicą ( ale raz że do tego potrzebny jest odpowiedni wygar z cylindra, dwa musi być ich kilka ;). Przy malych pojemnościach oraz jednym cylindrze takie kmbinacje dadzą wynik wręcz ujemny ;)