Sportowy Keeway 4T

Witam!
Poszukuję czterosuwowego Keeway'a. Zależy mi bardziej na sportowym wyglądzie. Cos podobnego do Kingway'a Fiesty. Jeśli chodzi o silnik to zależy mi (jak wcześniej wspomniałem) na czterosuwie. Jakby co mam 170 wzrostu więc nogami do gleby sięgam :)

Czekam na wasze propozycje
Pozdrawiam SKEZZE

Zacznijmy od tego jaki masz budżet i ile mógłbyś ewentualnie dołożyć ?

Budżet około 3000

Może taki Keeway :
http://m.allegro.pl/przedmiot,nowy-skuter-markowy-keeway-hurricane-promocja-,1784233976.html#start_item

Co prawda jest ma silnik dwudwusuwy, ale za to ma trochę lepsze przyśpieszenie od 4t.Myślę,że jak go dotrzesz to max Ci 3,5L/100km spali.

Tego całego Hurricana miałem i nie polecam.Padło jakich wiele.Więcej stał u mechanika a ile pieniędzy na naprawy poszło to już nie wspominam.Teraz przez ostatnie 3-4 lata jeździłem skuterami "bezobsługowymi" i już powoli staram się zapomnieć o tym koszmarze jakim był Keeway :)

SKEZZE - dlaczego akurat keeway ? Jest wiele innych fajnych marek i to takich które oferują silniki 4T.Keeway specjalizuje się w silnikach 2T a nie orientuję się czy mają w ofercie 4T przynajmniej ja takiego nie widziałem.

Termit najwyraźniej na pechowy model trafiłeś.Na używane markowce też trzeba uważać, bo się można mocno naciąć szczególnie przy skuterach tuningowanych.

Jakub - z całym szacunkiem ale po co polecasz 2T jeśli autor dwa razy podkreślił że chce 4T ? Do autora - musi to być konieczne Keeway ? Są też inne marki z których można byłoby coś wybrać. Szczerze to sam nie wiem czy w ofercie Keeway-a jest jakikolwiek czterosów.

Ok autor napisał, że tylko 4t, ale Keeway nie robi chyba 4t więc napisałem, że alternatywą może być 2t.Jak autor chcę 4t to zipp robi jakieś czterosuwy.