! Forum Serwis Spadek mocy

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe czoket96
    czoket96
    Użytkownik

Mam skuter Router Pluss na początku rusza normalnie ale po 50m spada z mocy i nie jedzie więcej niż 30 a gdy się zatrzymam gaśnie. Prosze o pomoc.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

skuter do wymiany

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

romet zanim coś Napiszesz to pomyśl. Co do problemu to opisz go dokładnie. od kiedy tak się zaczęło dziać, co już zrobiłeś itp.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    czoket96
    Użytkownik

Zaczęło się to dziać po przejechaniu 6000km jedynie wyczyściłem filtr powietrza i wymieniłem filtr paliwa.

czoket96
    Użytkownik

On jak zacznie zamulać to bardzo buczy jak by miał już zgasnąć.

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik
    czoket96
    Użytkownik

taki jasno brązowy

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Właśnie, czysciłeś filtr powietrza… Tu moze być przyczyna. Ja miałem tak, że wyczysciłem i na drugi dzień już kaplica. Gdzie ja się nie oszukałem przyczyn – czysciłęm gaźnik, wyjmowałem dysze, sprawdzałem filtr paliwa etc. Potem, już cyba za złości, wkreciłemdo oporu śrubę regulacji mieszanki. I co? Silnik nie zgasł. Zaczał pracować już prawie normalnie. Okazało się, że obudowa filtra jest nieszczelna. Łapał lewe powietrze.

Jak to najprościej sprawdzić? Albo wkrecasz śrubę mieszanki do końca i sprawdzasz co się stanie albo po prostu zatykasz palcem lub plasteliną (ostrożnie!) wlot powietrza do filtra. Jeśli w tym lub drugim przypadku skuter „ożywa” to znaczy, że źle złożyłeś obudowę filtra powietrza lub jest ona do wymiany.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

KASACJA. ________________________ADMINIE PRZYDALABY SIE OPCJA USUN POST

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

romet4t7x7 napisał:

kuba90876 napisał:
    romet zanim coś Napiszesz to pomyśl.

pomyslalem. i tak jak naprawi tą usterke po jakims czasie bd to samo i trzeba bd przymierzać się do kupna czegos mniej awaryjnego. w sumie 6k dla chinola to duzo… ja mam 7,7k i juz sie rozsypuje…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie