Sosnowiec i okolice

Witam z racji tego iż około miesiąc temu nabyłem skuter i doprowadziłem go użytku a nie mam zbytnio z kim jeździć może ktoś chętny na jakiś "zlot"-spotkanie i pojeżdżenie troszkę po mieście? Jakieś wymiany informacji na temat skuterów i ogólnie pogadać? Może w weekend? Np sosnowiec-plaza podziemny parking albo może być jakiś parking typu auchan albo plejada. Jeśli ktoś by był zainteresowany pisać w temacie :D

http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza

mozna pozbierac z sosnowca i okolic ustalic spotkania ze 1-2 niedziele w miesiacu na parkingu ze swoimi jednosladami i wymienic sie doswiadczeniem i pomyslem.

http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza

Niestety skuter odmówił mi posłuszeństwa i musiałem zrobić przerwę. Teraz jest wszystko ok. Co do śląskiej grupy to niestety Wy jeździcie zbyt daleko :D Ja na to nie mam zbytnio czasu. Chciałem się gdzieś spotkać w kilka osób gdzieś po sosnowcu pośmigać.

najlepiej to wsiąść na skuta i do kibla z nim jeździć , - jak po 100-200 km. to jest daleko , Pozdrawiam i życzę miłego zwiedzania kibli.

Mario - najlepsze na spoty są parkingi pod hipermarketami :) Nie trza daleko jeździć :) A w Sosnowcu jest parę :)

Proponuję przejażdżkę śladami parkingów podziemnych w Sosnowcu :)

hahahaha dobry tekst Wodzu

WODZU napisał:

Mario - najlepsze na spoty są parkingi pod hipermarketami :) Nie trza daleko jeździć :) A w Sosnowcu jest parę :)
Proponuję przejażdżkę śladami parkingów podziemnych w Sosnowcu :)

Zawsze można pojechać z Sosnowca na parking przy M1 w Czeladzi, ale to już będzie wyprawa.....

R2_D2 napisał:

Zawsze można pojechać z Sosnowca na parking przy M1 w Czeladzi, ale to już będzie wyprawa.....

Ano wyprawa :) Ale jak co to można nabić 1 km jadąc z jednego końca na drugi :)

Jadę na wycieczkę do sklepu po browary, kto się chcę przyłączyć?

a ja bym sie napil ale..... poczekam do sielpii wielkiej

Ja tez nie mam czasu na wieksze wypady, dlatego proponuje takim jak ja zebranie grupy nawet kolo 10 osob i organizowac spotkania celem wymiany doswiadczen pomyslow np. tuningowych, nawet jak ktos bedzie mial problem ze swoim pojazdem to podjedziemy i wspolnie damy rade.

RamboAD napisał:

Ja tez nie mam czasu na wieksze wypady, dlatego proponuje takim jak ja zebranie grupy nawet kolo 10 osob i organizowac spotkania celem wymiany doswiadczen pomyslow np. tuningowych, nawet jak ktos bedzie mial problem ze swoim pojazdem to podjedziemy i wspolnie damy rade.

To zapraszam chętnych jutro na grilla.
http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza/page/37

Chyba że Rogoźnik to też daleko....

robiac sobie jaja skomentuje tak dla nie ktorych wyprowadzenie z garazu lub nawet odkrycie skuta czy motoroweru to juz wyczyn :)))))))

Śmiejcie się, śmiejcie. I tak mam to w... Może po prostu pracuję i mam małe dziecko i dlatego nie mam czasu... A czasami przydało by się poznać kogoś z kim można wymienić doświadczenia związane ze skuterami i najważniejsze aby blisko mieszkał. Bo jak się coś stanie to zawsze można mieć kogoś "pod ręką". I tu was rozczaruję bo skuterem nie tylko jeżdżę "do sklepu".

Każdy z nas ma rodzinę i dzieci. Nikt nie ma lekko, ale zawsze można tak zarządzić czasem, że się wygospodaruje go dla siebie.
Tylko trzeba chcieć.

Jeśli by to było takie proste to już dawno bym przyjeżdżał na różne spotkania.

pawelek ja jestem "weteranem" w ciagu trzech lat zrobilem ponad 43tys km.Wodza znam od 3 lat a R2D2 /Artura/ od 2 i ciagle jestemy w kontakcie nawet bardzo bliskim mimo ze do obu mam blisko 20km. ŚGM to duza grupa poznaj nas i sam sie przekonasz

Święte słowa my nie tylko organizujemy dalekie wypady ale również lokalne nie masz czasu ok spoko. zapodaj temat miejsce i czas a to może my przyjedziemy bliżej na jakiegoś grilla czy coś w tym stylu.
Wszyscy jesteśmy ojcami, mężami a niektórzy nawet dziatkami pamiętaj też o sobie masz jakąś pasję więc nie rezygnuj z niej zawsze można znalejźć te pare minut na spotkanie z kolegami.

www.samotnewilki.cba.pl