Śmieszny problem :D

Cześć jestem nowy na forum i mam jeden problem.
Posiadam od tygodnia Torosa Fresco 4t oraz kasku bez szczękowego YOHE zakupionego w sieci Selgros. I tu zaczyna się problem a mianowicie kask nie chce się zmieścić do schowka pod siedzeniem. Nie wiem dlaczego wkładam go różnymi stronami ale to nic nie daje. Chcąc zamknąć kanapę muszę na siłę a nie chcę połamać kasku i zepsuć zawiasów. Proszę o szybkie odpowiedzi ponieważ jest to dla mnie ważne. Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

Za płytki schowek pod siedzeniem proponuje kupić kufer tylny gdzie będzie można chować kask

A zmieści się kask integralny? Czy on też jest podobnej wielkości do bez szczękowych?

Jak "jet" sie nie miesci to i integralnego nie da rady tam wcisnąć.

Nie zmieści. Z tym to raczej trzeba się pogodzić w większości skuterów. W szkole ja swój biorę do szafki. A pod sklepem to normalnie zostawiam na siedzeniu. Jeśli się o niego boisz to niektórzy przypinają kask do skutera zapinką do roweru. Np. w miejscu pod kufer.

Za duży łeb. Jakbyś miał mniejszą głowe to i kask by był mniejszy wtedy by wszedł :d

tez w moim romecie727 nie wchodzi kask ale ja mm ze szczena cuz trzeba sie przyzwyczaić