Słynne lody w Białobrzegach

Wybieramy się dziś na słynne lody w Białobrzegach,może jest ktoś chętny? :D

ile to od wawy? ze 70 km?

Do Grójca 40km i stąd około 30km,czyli będzie około 70km :D
Planowany wyjazd z Grójca około godz. 15. Na ten czas jadą 3 osoby :D

a byłeś w mszczonowie na basenach? ja byłem ale latem i było całkiem fajnie

Wybieraliśmy się,ale jakoś nie dojechaliśmy. Przejeżdżałem tylko,widziałem masę ludzi. Może w tym roku się pojedzie :D

jak lody? ja sie przejechałem 100 km ode wsi dode wsi

Lodów nie było, niestety lodziarnia jest jeszcze zamknięta, zarówno ta na obwodnicy oraz ta w centrum Białobrzegów. Za to powłóczyliśmy się po wioskach i przejechaliśmy się kawałek trasą S7. :mrgreen:

Ja dopiero o północy wróciłem do domu, jak pisałem u HugoBossa zwiedziliśmy trochę terenów, poznaliśmy kilka ciekawych dróg i miejsc. Mój weekendowy przebieg to 250 km. Średnie spalanie 3,4l.

Jutro,a właściwie już dziś będzie film i zdjęcia w tym temacie: http://www.skuterowo.com/forums/topic/zdjecia-i-filmy-z-wypraw-skuterem z wycieczki do Białobrzegów.

Ponawiamy nasz wypad do Białobrzegów,zaraz wyjazd. Jeśli jest ktoś z okolic to możemy się spotkać. Jak coś to numer kontaktowy w moim profilu.

Najlepsze lody są na Bornholmie :wink: Niesamowity kremowy smak i takie puszyste mmm.Na szczęście w tym roku też ich spróbuję.Przy okazji polecam wyjazd tam na wakacje jak ktoś kapusty ma za dużo :D Chciałbym kiedyś większą grupą na dwóch kółkach pojechać na taką wycieczkę.Mała wyspa,idealne drogi i piękne widoki...

Dziś też jedziemy na lody do Białobrzegów,jak ktoś chętny i z okolic to numer kontaktowy u mnie w profilu.

W Nowym Sączu są również słynne lody Argasiński. Po prostu pełno osób które przyjeżdża podziwia te lody i za każdym razem jak tu jest wpada na nie ;) Czasami w niedziele nawet pół godzinna kolejka jest ;/

Dobre te lody były ale nie jakieś powalające, myślałem, że będą lepsze...

Madi ale Kebab w Górze był super. Może po powrocie od rodziny wyskoczymy?

Dychul w Grójcu jeszcze lepszy kebab jest :D Pewnie, trzeba się w końcu gdzieś przejechać ekipą większą..

Wbijajcie do Sącza ;D Naszych lodów nikt nie zapomni ;D Kozackie naprawdę polecam ;D Poza tym koral ma tu fabrykę lodów, ale i tak te od Argasińskiego są lepsze i chyba jedyne w swoim rodzaju ;D

http://kwejk.pl/obrazek/347530