Słaby pod górke

Witam panowie co to może być przyczyną że jest słaby pod górkę.Skuter jedzie 75 km na godz na prostej skuter to 4t.Proszę o pomoc

Co znaczy słaby ... ? Jedzie na tyle wolno że musisz odpychać się nogami czy osiąga 40km/h ? Czy naprawdę tak ciężko napisać więcej szczegółów ? Nikt tutaj wróżką nie jest.

zwalnia nawet do 20 km i ciężko wyjechać pod górke

Skoro na prostej jedzie 75, a pod górkę 20, to musi być góra a nie górka :D

Vajper kazdy silnik 4t w poj 49,9ccm ma ta ceche czyli żartem mowiąc na prostej to szalony rumak a pod górke pełznący ślimaczek

Przede wszystkim jest to zaleta lub wada przeniesienia napędu za pomocą paska,zlikwidować się tego nie da,ale można trochę pomóc,po przez dopasowanie sprężyn na sprzęgle,żeby bardziej dociskały pasek i ewentualnie dodatkowo dać trochę lżejsze rolki,podnosząc mu lekko obroty,ogólnie rzecz biorąc regulacja napędu.

moim zdaniem to se kup pożadny skuterek. A nie chinola! bo w chinolu to nawet gdy jest wszystko dobre to i tak niechce chodzic :D wiem to juz z doswiadczenia :)

Witam ja mam taki problem że też skuter jest bardo słaby ALE nie dawno urwał mi się pasek wymieniłem go i przy okazji wymieniłem też sprzęgło .Po naprawach był ogromy efekt lecz po kilku dniach dalej wrócił do poprzedniej siły nie wiem czy mam co kilka dni sprzęgło wyminiać ??

Hm sprawdz pasek