Słabe ruszanie i drgania.

Witam,
mam problem z moim neosem 2002, zeby ruszyc potrzebuje duzych obrotów a przy 55km/h zaczyna caly skuter drgać aż do predkosci max. czyli 74km/h im szybciej tym wieksze drgania, wymienilem, pasek na malossi, sprzęgło na tec evo racing 107mm, rolki bo były kwadratowe, i nadal to samo z tym ruszaniem i ogolnie skuter ma muła, regulacja gaznika wiele nie pomogła co to jest?

może regulacja sprzęgła ?

ale to chyba nie kwestia sprzegla bo po zmianie nic kompletnie sie nie zmienilo jest tak jak na starym sprzęgle.

teraz jezdzilem na rolkach 15x12 wmotor 4g czarne, i przy 55 byly drgania, duzo gazu zeby ruszyl, znalazłem jakieś stare czerwone rolki tylko one sa zjechane, rusza tak samo czyli duzo gazu ale ma wieksze przyspieszenie drgania byly bardzo male, jak wazylem na wadze te czerwone rolki to niektore maja 4g a nektore 3.5g, nie wiem jakiej to firmy, kupiłem teraz rolki wmotor 5g czarne i rusza 2x lepiej czyli mniej gazu trzeba ale przyspieszenie jest gorsze i v max o 2km/h mniejszy i jak zwolniej i potem znowu przyspieszam to ledwo co idzie i przy 50 jakbym gazu nie dodawal.