skutery z marketów , ile km przejechaliscie swoimy maszynkami?

Piszemy tu ile przejechaliśmy km swoim skuterem z marketu typu tesco czy real ,

Ja na swojej bassie przejechałem 220 km:)

jak na razie

na liczniku mam 84 km bo licznik za chciało mi się zrobić jak przejechałem 140 km gdzieś tak :)

a wy jakie macie przebiegi ?

dwadzieściapięćtysięcykilometrów = 6 remontów

Rkos, nie trolluj :D. Nie mam bassy ani torosa, ale sądzę że można na nim przejechać bez remontu nawet 20 tyś km. U nas na wsi pewien grubszy pan ma Routera Basse. Tak na oko waży ponad 150 kg, także skuter nie ma łatwego żywotu, ale jeździ i mimo paru pasków taśmy jakoś jeździ. Nie wiem ile ma przejechane ale stawiam że kilka tyś. km bo jeździ nim codziennie.

W ciągu roku i 4 miesięcy Routerem Cityline zrobiłem 10500km. Czuć, że trochę już osłabł, ale nie pęka.

W ciagu 6 miesiecy 16tyś kilometrów i koniec silnika, właściwie wału, tak czy siak silnik do remontu. Ale od nowosci napędzał go cylinder 90ccm. Tak że myśle że silnik 50ccm powinien nastukać grubo ponad 20 tyś km

Ja mam Zumico Quick 4t z Media Expert za 1700 mam go 2 miesiace,2100 km i nie odpala do wymiany cewka lub magneto:(:(

enter1978 napisał:

W ciagu 6 miesiecy 16tyś kilometrów i koniec silnika, właściwie wału, tak czy siak silnik do remontu. Ale od nowosci napędzał go cylinder 90ccm. Tak że myśle że silnik 50ccm powinien nastukać grubo ponad 20 tyś km

To Ty kolego chyba nawet do snu nie zsiadasz z maszyny. Gratuluję wyczynu.
Miałem problemy z kranikiem i parę razy zdarzyło się, że w oleju było więcej paliwa niż oleju...

Jak trafisz na maszynkę składaną w dzień to trochę pojeździsz, jak w nocy to już szykuj na remont, bo oni lecą po kosztach i szkoda kasy na światła, także komplet śrubek to obowiązek ;d

Koniec moich głupich wypowiedzi :P

mój ma trudny żywot:( nie kopie nim nie pale gumy, ale ciężkie drogi to on ma:( polne itd

i ostatnio mocno go z grzałem nawet :(

a ile by kosztował remont silnika 139 ?

ja moim routerem bassa z tesco przejechałem prawie 1700km i gaźnik nawalił.

Hoatian Flash z Auchan, 2007 rok - 9000 km i nawet nie pierdnął :)

Router Bassa z tesco 7500km :)

Toros Fresco (Quantum) z Reala

Przebieg: 5900
Rok: 2012

0 Awarji

Bassa 2012r 1485km i sen zimowy.

Romet 727, 6500km w dwa sezony i nadal śmigał jak nowy, tylko uszczelka była do wymiany (simerung) i pasek który wymienia się co 6000km.

Witam, od lipca 2012 przejechałem Routerem 50 Sport 300km. Już przy 50 km zaczął stukać silnik. Nie pomogła wymiana oleju (w tym starym były grube na ok 1mm opiłki metalu!!! SZOK). Stukanie się nasila a w serwisie MOTOCYKLE WIŃSCY w Olsztynie twierdzą, że tego nie słyszą ale mogą mi zrobić płatny 150zł. przegląd gwarancyjny... :-)