Skutery Kymco-radykalny wzrost cen.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Skutery Kymco-radykalny wzrost cen.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński Leszek Śledziński 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ARKADIOS
    ARKADIOS
    Użytkownik

Witam. Od jakiegoś czasu planuje zakup skutera marki Kymco. Nie ukrywam ze wraz z upływem czasu liczyłem na jakies wieksze lub mniejsze spadki cen. Jakież było moje zdziwienie, gdy wchodząc dzis na strone Kymco zobaczyłem aktualne ceny. Niektóre modele podrożały i to znacznie (np. kymco new dink o 2000zł) o co w tym chodzi? czy ktoś ma pojęcie czym to jest spowodowane?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jeśli chcesz taniej to szukaj Kymco u dealerów Kymco i roczniki 2010/2011 – sprzęty są nowe, nieużywane tyle że są rocznikowo starsze a można dostać na nie niezły rabat. Chyba że u Ciebie nowy sprzęt to koniecznie sprzęt z aktualnego roku.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

U mnie New dink 50 kosztuje: rocznik 2011-6900 a rocznik 2010-6300.Cena ze strony dealera,ale może na miejscu jeszcze by coś „uszczypnął”….

motórzysta

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

ARKADIOS napisał:

Witam. Od jakiegoś czasu planuje zakup skutera marki Kymco. Nie ukrywam ze wraz z upływem czasu liczyłem na jakies wieksze lub mniejsze spadki cen. Jakież było moje zdziwienie, gdy wchodząc dzis na strone Kymco zobaczyłem aktualne ceny. Niektóre modele podrożały i to znacznie (np. kymco new dink o 2000zł) o co w tym chodzi? czy ktoś ma pojęcie czym to jest spowodowane?

Sam też interesowałem się Kymco (obecnie też się jeszcze interesuje).
    Byłem u jednego z dealerów w Warszawie. Ogólnie drożyzna u nich, sprzedają skutery, których nie mają… Do tego dowiedziałem się, że jak chcę kupić Agility 50 to zapraszają na wiosnę i ceny pójdą 10-15% w górę…

Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

ile u Waszych dealerów kosztują??

motórzysta
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Ludzie będą się przesiadać na skutery bo paliwo coraz droższe,a i ceny skuterów mogą wzrosnąć jak będzie popyt.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

I dlatego właśnie nie czekałem z decyzją zakupu skutera. Parę dni temu kupiłem nowego Kymco Nexxona z 2011r. za równą cenę 4tys.zł u dealera z Gliwic – cena katalogowa 4200zł. Miałem świadomość, że ten sam model z roku 2012 będzie kosztował 4700zł. Zima i martwy sezon powodują, że wtedy można nabyć nowe skutery w bardziej atrakcyjnych cenach.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Euro, kurs Euro.
    http://www.skuterowo.com/czy-kryzys-w-ue-wplynie-na-rynek-skuterow/

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie