Skuterem do szkoły

Witam was bardzo serdecznie.
Chodzę do II klasy gimnazjum i chciałbym jeździć skuterem do szkoły. Boję się jednak że jak go pozostawię bez nadzoru to mi go zaraz rozkradną lub zdemolują. Czy są jakieś zabezpieczenia abym w szkole mógł czuć się bezpiecznie?
Myślałem aby mój skuter podłączyć do prądu, jednak nie ma w pobliżu żadnego gniazdka. Co robić?
POMOCY!

Twoje obawy są jak najbardziej uzasadnione. Niestety nie ma 100% sposobów. Podłączenie pod prąd nic ci nie da, ponieważ wystarczy przeciąć kabel ;) Tak na serio to poszukaj w okolicy miejsca gdzie skuter będzie najmniej narażony na kontakt z rówieśnikami. Najlepiej gdzieś przy monitoringu itp.

Zaprzyjaźnij się z jakimś sklepikiem, punktem usługowym w okolicy i po kłopocie. Nie zostawiaj sprzętu pod szkołą, żaden prąd na kolegów nie pomoże :-)

A co to jest to całe prawko AM?

cześć laczek.
Mózg sobie podłącz do prądu.

caca napisał:

Czy są jakieś zabezpieczenia abym w szkole mógł czuć się bezpiecznie?
Myślałem aby mój skuter podłączyć do prądu, jednak nie ma w pobliżu żadnego gniazdka. Co robić?
POMOCY!

O, to kolego zalezy, do jakiej szkoly chodzisz. Jak do specjalnej to moze byc klopot. Podlaczenie skutera do prondu to super pomysl, tylko czy potem koledzy nie spuscza ci wp...dol... Pod taka szkola bym uwazal.

Sęk w tym, że w jego wypadku powinni. Za swoje trollowe zasługi.

a, rozumiem... to on jest ten trollaczek? Czytalem, smieszny gosciu... Ale na jego miejscu, to bym prondu nie tykal, bo by sobie krzywde zrobil. :)

Wszyscy Laczka znają i kochają

No to żegnaj Kleksie, kolejny już trollowy klonie :)

Nawet mu awatar pasował bo faktycznie niezniszczalny jak stonka:)