Skuter Zipp F16

Witam mianowicie ostatnio zmieniłem cylinder z 50 na 80ccm i problem jest mianowicie taki

Że skuter więcej jak 50km/h nie chce jechać moduł mam odblokowany a kabel który jest określany blokada sprawia ze nie można skutera odpalić pomijając skuter ma dobre przyśpieszenie

Kolejny problem to rozrusznik gdy przyciskam przycisk rozrusznika to wgl nie odpala a jak złącze przerywacz na krótko to kręci rozrusznika ale nadal nie może odpalić skutera co robić

a po wymianie cylindra regulowałeś gaźnik? regulowałeś napęd?
Moduł odblokowany kupiłeś czy przerabiałeś? poprawnie go podłączyłeś?
Co do rozrusznika to musisz "tropić" prąd - zobaczyć czy wszystkie elementy są zasilane - przełącznik.. itd
Wygląda jakbyś miał nagrzebane coś w elektryce

W napędzie nic nie grzebałem a gaźnik regulowałem moduł mam kupiony z allegro. Niestety kupiłem ten skuter i w eletryce moze byc lekki bajzel

ale ty wymieniałeś cylinder czy kupiłeś z wymienionym ?

Ja wymieniałem i w 100% jest dobrze złozony 72ccm

dysze zmieniłeś, powietrza dodałeś?
weryfikowałeś jakoś wskazanie tego licznika? może te 50 na budziku to w naturze więcej? Mi w Junaku zaniża i to 8-10km przy 75 a w symie zaniża jakieś 10%

Dysza jest 85 i wydaje mi sie ze to za duzo wczoraj bawiłem sie z dawką paliwa i leciał 70 nawet 80 km/h zmieniłem tylko filtr z stożkowego na seryjny bo stożek wypadał i jest to samo 40 i tyle. Jak stał na wolnych obrotach to było czuć ze chodzi inaczej ale nadal nie wiem dlaczego. Juz poważnie nie wiem co to moze robic

jeżeli zmieniasz dolot (filtr) na taki o innej przepustowości to zabawa z doborem dysz zaczyna się od nowa.

Założe ponownie stożek i zobacze jak bedzie

Wystarczyło odnieść igce