Skuter zgasł po przewrotce Piaggio NRG Mc3 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter zgasł po przewrotce Piaggio NRG Mc3 2t

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szynaro23 Szynaro23 10 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szynaro23
    Szynaro23
    Użytkownik

Jechałem moim Piggio jest on na wtrysku na droge wybiegło mi dziecko i odruchowo zahamowałem przednim hamulcem i zaliczyłem glebe. skuter chodził ale jak go podniosłem to zgasł. Odpalilem go normalnie po przejechaniu kilometra zaczął zwalniać żadnej reakcji na manetke i zgasł nie chce w ogóle odpalić słychać że próbuje zaskoczyć ale mu się to nie udaje. Po tej przewrotce przez chwile zapalila sie kontrolka oleju i silnika. Po sprawdzeniu błędów ECU pokazuje 3 błędy (3;4;5) wszystkie związane z przepustnicą. Od czego mam zacząć? proszę o odpowiedz

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

od usunięcia przyczyn błędów

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Szynaro23
    Użytkownik

Błędy usunięte zostaje tylko błąd nr 3 podwójny error położenia przepustnicy

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro zostaje to nie są usuniete

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Szynaro23
    Użytkownik

robi 4 serie usuwa i zostaje 3 za kazdym razem

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to sprawdzaj zgodnie z manualem napraw:
    -śruba regulacji otwarcia przepustnicy, skontrolować położenie śr. i zamykanie przep.
    -źle wyregulowana linka gazu(kierownica), sprawdzić napięcie (odpowiedni martwy skok).

Szynaro23
    Użytkownik

Na tych błędach chodził normalnie przedtem teraz to odpalić nie chce wogole

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie