skuter wchodzi tylko na 1000 obr

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery skuter wchodzi tylko na 1000 obr

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

TEDE
    Użytkownik

Witam
    posiadam skuter marki Zipp Quantum RS 2t a więc coś mi się z nim dzieje i sprawa jest taka ze mama założony nowy gaźnik był regulowany i tp skuter odpala ale wchodzi na 1000 max 2000 obr i nie wiem co się dzieje. Gdy nie ma założonego filtra to odpala a jak ma to nie odpala Pomocy

KMIECIK
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a na starym gaźniku jest ok? dysze jakie są stary/nowy? średnice gaźnika jakie są? dolot szczelny? podłączenia prawidłowe?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

TEDE
    Użytkownik

tamten gaźnik miał pojemnosc 50cm a ten ma 70 i mi wchodzi na 3/4tys obrotów i gaśnie

KMIECIK
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak to „gaźnik miał pojemność”. co ty bredzisz chłopie?
    Gaźnik nie ma „pojemności”. Gaźnik ma średnice gardzieli i dysze. To są parametry gaźnika.
    Np. można mieć gaźnik 12mm i dysze 65 (0,65mm), czaisz pan? Albo gaźnik 19mm i dysze 70.
    Dysze główną.. bo jest jeszcze dysza ssania.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: