Toros El Loco – zmiana pojemności.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #175698
    elloco
    Uczestnik
    • 11
    • 511Postów:

    Witam,
    Chciałbym prosić doświadczonych użytkowników o poradę dotyczącą części i wyboru pojemności do w/w skuterka. Jako że jest to czterosuw nie oczekuje jakiś mega rezultatów, ale tylko nieco wyższej maksymalnej prędkości rzeczywistej. Czytając opinie i inne podobne tematy natknąłem się na odpowiedzi markowych zestawów które zapewne wytrzymałyby bardzo długo ale zestaw głowicy,cylindra,wału itp. wyniosłoby więcej niż dobry markowy skuter więc mija się to z celem. Zależy mi na jakiś dobrych zamiennikach , skuter jeździ sporadycznie (ok. 2tys km rocznie) więc ładowanie w jakieś mega wytrzymałe zestawy mija się z celem – no chyba że nie ma pośrednich zestawów. Prosiłbym o pomoc, gdyż nie mam rozeznania jeśli chodzi o jakość części do takich skuterków.

    #175699
    kargulec12
    Użytkownik
    • 59
    • 495Postów:
    #175882
    elloco
    Uczestnik
    • 11
    • 511Postów:

    Super , dzięki za odpowiedź 🙂

    #175883
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Ja bym wziął na Twoim miejscu Power Forca tajwańskiego, do tego seryjna głowica po przeprowadzonym portingu.
    Otrzymasz dużą kompresje (większą moc), przy większych kanałach. Możesz też wziąć głowicę z komorą spalania 47mm, stanąć na rzęsach, aby zawory zawsze były szczelne, i zawsze się domykały, a na końcu ją splanować.

    #176070
    elloco
    Uczestnik
    • 11
    • 511Postów:

    Ja nie chce stawać na rzęsach 🙂 Ja chce kupić w miarę rozsądne komponenty i wsadzić to w skuter, tak żeby jeździło lepiej niż zwykła 50-tka a zarazem żebym nie musiał 40 razy rozkręcać i skręcać na nowo, bo gwinty i plastiki w moim chińczyku tego nie wytrzymają 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button