Skuter spalinowy dla Osób Niepełnosprawnych

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter spalinowy dla Osób Niepełnosprawnych

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe RaV
    RaV
    Użytkownik

Witajcie,
    na początku pozwólcie że się przedstawię… Mam na imię Rafał, mam niespełna 27 lat, od nieco ponad 9 lat jestem na wózku.
    Posiadam skuter spalinowy 3-kołowy zbudowany na bazie PIAGGIO ZIP 50 (4-suw), przebieg ok. 300 km. Strona producenta: …………………..
    Mam z nim pewien problem…
    Podczas jazdy pod wzniesienia brakuje mu mocy, nie ma siły wjechać na wzniesienia…
    A gdy się zagrzeje i wejdzie na niskie obroty to zaczyna przerywać i nie może się „wkręcić” na obroty,
    natomiast jak go zgaszę i chwilę ostygnie to odpalam go i bez problemu wchodzi na obroty…
    Poradźcie mi proszę jak rozwiązać powyższe problemy i jak podnieść moc pojazdu?
    Pozdrawiam.

• Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe RaV RaV.
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:usunięto linki
    RaV
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe RaV RaV.
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:usunięto linki
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to reklama?
    bo jak ma 300km to chyba i gwarancje nie?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe RaV
    RaV
    Użytkownik

Nie, to nie reklama.
    Gwarancji nie ma bo był kupiony w 2009r przez kogoś innego… A ja go odkupiłem.

RaV
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to ty nie ma zgadywanki. ma swoje lata i jak rozumiem glownie stal. na moc pomoze wymiana cylindra ale pozostale problemy to przeglad i diagnostyka w warsztacie u mechanika – filtry, zawory, stan napedu.. itd.
    Poza tym silniki 4T mocne nie sa same z siebie wiec moze ten pojazd jest ciezki i to tak jezdzi.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak to jest to:
    Skuter
    to to cudo waży ze 140kg-150 (platforma, rampa, uchwyty) + wózek + człowiek + 3 koła do toczenia + duża powierzchnia czołowa
    to wszystko na 4,5KM silniczka. To ma prawo tak jeździć jak mówisz.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie