Skuter, śnieg, mikołaj :)

Witajcie :)
Ulice czyste więc razem z kolegą zakupiliśmy stroje mikołajów :) razem z nim wylatujemy zaraz na miasto :) ciekawe jaka będzie reakcja :)

No, Mikołaj 8-go Grudnia. :roll:

Wiem, wiem :D
ale reakcja ludzi boska :D
Oklaski :D trąbienie i machanie :D machanie :d Składanie zyczen :D
suuuper było, ale dziewczyna mnie zobaczyła i była w lekkim szoku że jadę w stroju mikołaja bez kasku w czapeczce :D

Hehe, musiała być niezła zlewa :P

Owszem, była ostra zwała :D Dosyć że My mieliśmy zwałe to jeszcze ludzie mieli :) i jest dobrze :D jechaliśmy bez kasku, a nawet policja nam machała :D

Może machali lizakiem? :D

Fajna opcja ;)
Muszę też tak w tym roku zrobić ;D

Kurna, pożyczam pomysł i robię to w tym roku ;D

Szkoda że jesteś z Nowego Sącza w grupie raźniej ;)

No ;/ Wiem, większość ludzi z forum jest z innych części Polski ;/ Ale nie przejmuj się, popytaj, może kogoś znajdziesz ;)
Ale tutejsi motocykliści nie są według mnie tak uprzejmi jak niektórzy z Wawy opowiadają. Dzisiaj jadąc spróbowałem "Lewą w Górę" do jakiegoś motocyklisty na chopperze, to się tylko burak krzywo popatrzył...

Ja myśle, to nie dzielnica Polski tyle co , dobre wychowanie na drodze :)
Z jednym miło pogadasz przy witasz się, a drugi tylko się własnie głupio po patrzy ;/

Ja 6 grudnia też wyruszam w czapce i stroju Mikołaja na Kraków. Skuter będzie robił za Rudolfa( na dodatek pod kolorek, bo czerwony).

Jakub100001 napisał:

Ja 6 grudnia też wyruszam w czapce i stroju Mikołaja na Kraków. Skuter będzie robił za Rudolfa( na dodatek pod kolorek, bo czerwony).

Może też pożyczę pomysł :) Czerwony skuter, strój mikołaja i czapka na kasku :D

Tylko kurczę nie wiem skąd wezmę strój Mikołaja i brodę. Czapkę i sanie już mam. :D

będą w sprzedaży w supermarketach :) przed 6.12

W realu co roku jest do kupienia ;)

tylko czy czapeczka wejdzie na kask ;/ ?
Bo bez kasku to wole nie ;/ ;p

Fakt, policja co do czapeczek zamiast kasku może się czepiać. Wszystko zależy czy wezmą to na żarty czy na poważnie, a na kask to się może jakoś nałoży.

Zależy jacy funkcjonariusze ;/
Ale np. mogą mieć w radiowozie ekipę 'Uwaga Pirat' (TVN TURBO) wiem że mało realne to jednak możliwe...
I wtedy muszę cię zatrzymać bo nagrywa się i jakby puścili to przypał by mieli xd.
Ale ogl rzecz biorąc jednak bym bez kasku nie jechał, też wydaje mi się kolega trochę 'podkolorował' historie mówiąc że nawet policja im machała :P

Ja w wakacje widziałem ekipę uwaga pirat. Na szczęście mnie nie zatrzymali. Tylko trochę te komentarze są nie na miejscu( po prostu gnoją cię).