skuter przy dużej prędkości się dławi

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery skuter przy dużej prędkości się dławi

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kam098
    kam098
    Użytkownik

mam problem dzisiaj jechałem skuterem około 60 km/h skuter wpadł w dołek i coś się przestawiło bo teraz skuter wchodzi do 40 km/h i nagle folguje i jak sfolguje to jedzie normalnie aż znowu nie dojdzie do 40

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

mogła ci się rolka w wariatorze obrócić lub wypaść.. tzn to jedna z bardzo wielu opcji. Musisz rozłożyć napęd i szukać nieprawidłowosci.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe kam098
    kam098
    Użytkownik

chciałem dodać że on raz rozwinie taką prędkość a raz inną

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a ja chce dodać że trzeba rozłożyć napęd i szukać przyczyny. a jak nie znajdziesz w napędzie to rozkładać inne rzeczy. oczywiscie po sprawdzeniu takich elementarnych – czy wszystko (wężeyki, gumeczki, kabelki) pewnie siedzi na swoich miejscach.. itd

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: