Skuter po stłuczce

Cześć, to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
Jestem właścicielem kingwaya coliber. Ostatnio przydzwoniłem w samochód jadąc za nim- nagle zahamował, nie miałem szans żeby odbić na bok i uderzyłem centralnie od przodu.
Skutek: skuter minimalnie znosi w pionie na lewo i prawo. Zapewne jedzie wężykiem. Gdybym miał to zobrazować to wyglądałoby to tak: / z tym że nie tak ostro. Lekko, ale to znacznie utrudnia jazdę. Kierownica dokręcona bo z nią także był problem, ale chodzi trochę ciężej, chociaż to nie jest największy mankament.
Co może być winą takiej a nie innej jazdy skutera? Obstawiałem oś, łożyska w kole i łożyska kolumny kierowniczej. Jak Wam się wydaje?
Z góry dzięki

postaw skuter na stopce centralnej, przechyl go do tyłu i zakręć kołem.
kierownice ustaw prosto.

I zobacz czy masz wykrzywioną kierownice czy po prostu ośka w kolę skrzywioną

kierownica jest prosto bo jak już wspomniałem dokręcona i jest prosto, koło być może nie jest bo tarcza ociera o klocki, a różnica może być tak niewielka, że nie da się jej zauważyć...
stopki centralnej nie mam bo kingway jest nisko zawieszony i czasem darła po asfalcie więc została usunięta. zazwyczaj coś podkładam

Może lagi masz krzywe ? ;p

też tak może być dlatego dzisiaj oddaje go w rece znajomego mechanika. chociaż lagi ciężko wygiąć. nie była to wielka predkosc żeby mogło wygiac lagi