Skuter po nocy nie odpala

witam mam problem otoz kingway zibo wczesniej odpalal znakomicie teraz gdy zaczeły się roztopy skuter nie odpala wczoraj po uzyciu suszarki zapalil za pierwszym razem dzis nie da rady pomowalem mu paliwa i kopalem jedyne co sie stalo to strzelil z wydechu ale tak mocno ze myslalem iz wydech sie rozerwal ogluszylo mnie to na jakies 2 sek i po prostu instynktownie odskoczylem huk gorszy niż przy piłowaniu golfa na wstecznym ale do rzeczy co to moze byc ?

jak strzela z wydechu to rozrząd do ustawienia. Może łańcuszek rozrządu się skończył?

no wlasnie nie skuter ma 800 przebiegu wszystko ladnie pieknie postal na dworzu odpalil od strzala nie wiem co jest ... boje sie nim dalej jechac bo jak nagle uwidzi mu sie nie odpalac ...

ja tak też miałem w moim ogi900110cc wyjołem świece wysuszyłem ,wyczysciłem gaznik ,włożyłem i odpaliłem ,póżniej wyregulowałem iwszystko gra.teraz jak były te śniegi i mrozy palił od kopa założyłem opone ze śrubami (własna robota)i śmigałem

a to strzelanie to może być od za dużej dawki paliwa ,spróbuj zmiejszyć dawkę i zobacz

Dzięki za pomoc winna okazała się świeca została wymieniona i pali jak marzenie