Skuter odpala ale tylko na gazie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #67112
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    Witam moja Benda Smart II ma przebieg 120km i 4dni od zakupu czyli dzisiaj skuter bez gazu może kręcić ile wlezie ale nie odpali lecz jak dam manetke na ok 25-50-100% to odpali i jaki puszcze gaz to zgaśnie

    #67113
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Podkręć wolne obroty

    #67114
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    ale też podkręcałem i nic !

    #67118
    Kinderinho
    Użytkownik
    • 17
    • 73Postów:

    Ustaw bieg jałowy

    #67122
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    czyli ? wolne obroty

    #67129
    Kinderinho
    Użytkownik
    • 17
    • 73Postów:

    fachowo -> bieg jałowy

    #67138
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    A którą śrubką kręciłeś ?

    Kinderinho napisał:

    fachowo -> bieg jałowy

    Sam jestem ciekaw jak się ustawia ” bieg jałowy ” ?

    #67139
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    taką złotą ze sprężynką ale to nie ja tylko dziadek 🙂

    #67141
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    A czy aby napewno dobrą kręcił ? Masz blokady założone ? Jeśli tak to możesz mieć jedną na gaźniku i jest ona właśnie w postaci śrubki ze sprężynką i Twój dziadek mógł właśnie nią kręcić bo nie przychodzi mi nic innego do głowy jak dobra regulacja wolnych obrotów ew. przeczyszczenie gaźnika. Czy silnik bez trzymania manetki gazu gaśnie także gdy jest ciepły ? I czy jeśli trzymasz manetkę gazu na tyle aby silnik nie gasł to tylne koło się kręci czy nie ?

    #67191
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    Jak jest zimny to nie odpali bez gazu i tak samo na ciepłym nie kręcił żadną sprężyną w gazniku bo mó dziadek to mechanik i zna się na silnikach i patryłem czym kręcił i to była śruba wol obrotów ponieważ na początku były małę a teraz dodał i w ogóle nie odpala bez gazu skuter ma 4dni więc wątpie aby czyszczenie gaznika było konieczne

    #67192
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    Jak jest zimny to nie odpali bez gazu i tak samo na ciepłym nie kręcił żadną sprężyną w gazniku bo mó dziadek to mechanik i zna się na silnikach i patryłem czym kręcił i to była śruba wol obrotów ponieważ na początku były małę a teraz dodał i w ogóle nie odpala bez gazu skuter ma 4dni więc wątpie aby czyszczenie gaznika było konieczne

    #67339
    siwypln
    Użytkownik
    • 23
    • 204Postów:

    Fachowa regulacja gaźnika załatwi sprawę…

    #67345
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    Problem Rozwiązany króciec filtra powietrza przy gazniku był nie doćiśnięty i przez to dostawał za dużó powietrza na starcie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button