skuter odpal i gasl, teraz wogole nie odpala

Witam, mam problem z moim skuterem ;( czytałem inne tematy, nie moge nadal znalezc przyczyny. Mam chiński skuter rok prod. 2007, przebieg 5689km, 4t, 49cm3. Skuter stał cała zime zepsuty, dalem go do naprawy, zrobili i jezdzil bardzo dobrze po na prawie uwarzalem zeby go nie przegrzac. przejechalem nim po naprawie jakies 400km, pewnego dnia wracalem z plazowki(5km) bylo ok, po 30min chcialem go odpalic i musialem kopac chyba z 50 razy az wkoncu odpalil i to sie powtorzylo okolo 5 razy jak juz odpalil to chodzil dobrze. teraz wogole nie chce opdalic ;(
Wymieniłem w nim:
-swieca
-olej
-cewka
-modol zaplonowy
-akumulator
- i pare innych drobiazgow

gaznik czyscilem chyba z 10 razy (caly rozkrecalem i czyscilem wszystko ) filtr powietrza wyczyszczony filtr paliwa tez.
mam caly bak paliwa a tu taki numer nie mam pojecia co sie moglo stac ;/ PROSZE O POMOC, z gory dzieki, pomoga nawet drobne sugestie ;)
Pozdrawiam ;D

moze akumulator sie rozładował bo prądnica się zepsuła i nie laduje aku w czasie jazdy ?

aku jest ok ;D jest nowy na wszelki wypadek ladowalem go cala noc ;P
dodam ze skuter nie odpalal na rozrusznik tylko na kopa ;P
zeby odpalil to trzeba bylo w miare mocno kopnac jak byl zimny, a jak byl cieply to za pierwszym latwo odpalal

wodka85 napisał:

moze akumulator sie rozładował bo prądnica się zepsuła i nie laduje aku w czasie jazdy ?

przecież napisał, ze ma nowy aku..

co do pytania to może masz słabą kompresję ?

a zdejmij filtr powietrza i zatkaj otwór w gaźniku i napisz czy pali:)

juz wczesniej zatyklem kilka prob i zero reakcji, kompresje kumpel mi sprawdzal, mowil ze dobra kompresja w skuterach jest tak 9-10 w moim jest 9 wiec chyba ok. troche dziwna sytuacja dzisiaj czyscilem kolejny raz wszystko i to samo... skuter chodzil ok pewnego razu odpalal i odrazu gasla pare razy udalo sie go odpalic odstawilem na noc i potem zero reakcji. czy przyczyna tego moga byc rozregulowane zawory ? moze sie cos zapchalo? nie znam sie za bardzo na tym

czy nie ma osoby ktora mogla by mi pomoc ?

Sprawdź czy jest dobra iskra, czy paliwo dochodzi do gaźnika i sprawdź zawory.

zawory regulowane wczoraj, paliwo dochodzi swieca i iskra w jaknalepszym stanie jesli chodzi o doplyw paliwa do jest ok. jak proboje go odpalic to nawet lekko dymek leci z tlumika i czuc spaliny. niestety dalej stoje w miejscu ;/ jak mozna sprawidzc czy modol zaplonowy jest ok ?