Skuter nie pobiera paliwa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter nie pobiera paliwa

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kubaa
    kubaa
    Użytkownik

Posiadam skutera 4t chińczyka. Skuter jest marki Xingyue ( chyba jeden ca całą polskę 😀 ).
    Ostatnio przyszedł do mnie z naprawy( wymieniona elektryka itp.) W każdym razie skuter dalej nie palił.
    Sprawdziłem w nim iskrę i napotkałem się na jeden problem. Po przejściu przez filter paliwa prawdopodobnie coś robi podciśnienie i paliwo nie przedostaje się do cylindra. Wyczyściłem gaznik i przedmuchałem wężyki, lecz paliwo i tak idzie dopiero po pożądnym dmuchnięciu sprężarką w bak. Spróbowałem wężykiem dać mu paliwo z innego motoru, lecz i tak nie palił. Zna ktoś może rozwiązanie mojego problemu?

Kubaa
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

brak podciśnienia w gaźniku – nieszczelny dolot? źle ustawione zawory?
    zawieszony pływak w gaźniku zamykający zawór iglicowy do komory? padający kranik podciśnieniowy

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe kubaa
    kubaa
    Użytkownik

I jak mogę ten problem rozwiązać?

Kubaa
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

posprawdzać to wszystko

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: