Skuter nie pali na zimnym

Witajcie. Zwracam się ponownie do Was po pomoc :smiling_face: Wiem że były już podobne tematy ale nie odpowiedziały na moje pytanie . Otóż posiadam skuter 80 cc 139 qma. Od jakiegoś czasu skuter pali po półgodzinnym kopaniu a czasem wcale . Stąd moje pytanie . Co może być przyczyną? Gaznik wyregulowany , automat ssania się wysuwa, iskra jest , paliwo dochodzi .Dodam że na ciepłym jest ok. Jeszcze na sam koniec powiem że stało się to nagle. Pojezdziłem tak jak zwykle zgasiłem a drugiego dna nie odpaliłem . Wtedy nie dochodziło paliwo bo uciekało spod gaznika. Teraz nie cieknie a i tak nie pali. Czy to jednak wina elektro zaworu ssania ? Pomocy i z góry dzięki :wink:

luzy zaworowe, kompresja, przestawiony rozrząd - to takie podstawowe przyczyny

Rozrząd nie przestawiony (dziś sprawdzałem) . Luzy zaworowe ustawione. Kompresja jest ( co prawda nie mierzone manometrem ) ale jeśli uda się go uruchomić to ma moc itp. Zastanawiam się nad tym elektrozaworem . Kupię go w poniedziałek i dam znać . Dodam że wcześniej palił z rozrusznika , potem tylko z kopa a teraz prawie wcale co jest dość dziwne . Z góry dzięki za pomoc :wink:

Ps. Po uruchomieniu ma mniej mocy niż na ciepłym co pisałem we wcześniejszum temacie :smiling_face: Chcę Wam podać jak najwięcej szczegółów :smiling_face: