Skuter nie chce odpalić jak zimny

Witam

Mam problem ze skuterem Kymco Agility 4t którego kupiłem tydzień temu i przejechałem 30 km. Gdy jest "zimny" nie chce odpalić ani z rozrusznika, ani na "kopa". Dopiero po dłuższym kręceniu rozrusznikiem załapuje.Po zgaszeniu ponowne uruchomienie nie sprawia problemu (odpala rozrusznikiem). Postoi dzień i znowu jest problem.
Co może być przyczyną? może gaźnik do regulacji??

wyczyść i wyreguluj gaznik. Sprawdz też filtry . Powietrza i paliwa. Jeżeli nie pomoże będziemy próbowali dalej :)

opłaca się czyścic gaźnik jak ma przejechane 30 km?
troche jestem zielony bo to mój pierwszy skuter...

A skuter jest nowy ?? jeżeli tak to tylko spróbuj wyregulować gaznik powinno pomóc :) na skuterowo jedt dużo poradników jak optymalnie wyregulować gaznik :) jeżeli nie pomoże to sprawdź filtry . A jeżeli to nie pomose to będziemy szukali dalej :)

skuter nówka sztuka;)też mi się zdaje że wystarczy wyregulować gaźnik....jutro napisze jak poszło:)

regulacja nic nie da skoro nowy i odpala na ciepło. ja tak miałem w keewayu matrix. wymieniłem czujnik ssania ten co jest w gaźniku i jak ręką odjął. odpalał normalnie nawet po kilku dniach stania

A sprawdź jeszcze kostkę elektrozaworu ssania . Może poprostu ssanie się nie włacza i dlatego skuter nie chce wejść na obroty jak jest zimny.

Spróbuj wyregulować gaźnik, jeśli to nie pomoże, to zrób jak podpowiedział kolega wyżej.