Skuter na prawo jazdy A1

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter na prawo jazdy A1

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące temu.

Oglądasz 14 postów - 1 przez 14 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe BenO
    BenO
    Użytkownik

Witam, szukam nowego skutera do 6000 zł. Wymagania:
    -2 osobowy
    -50 cm3
    -max 11 kW
    -Stosunek mocy do masy własnej nieprzekraczający 0,1 kW/kg
    Będę nim jeździł ja posiadając prawko a1 i moja mama która ma kat b

• Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:korekta tytułu wątku
    BenO
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:korekta tytułu wątku
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skutery 50cm nie mają max 11kW tylko około 2kW max i są zablokowane do 45km/h.
    A prawko A2 jest 35kW i stosunku mocy do masy który wszyscy znamy (0,2kW/kg). Wiec może się doprecyzuj.
    Wiec w tytule jest na A2, ty piszesz że masz A1 a szukasz 50cm. Kompletne zamieszanie.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe BenO
    BenO
    Użytkownik

Mój błąd, w temacie powinno być a1, szukam 50, a ze tak powiem parametry które podałem są maksymalnymi do prawka a1. Podsumowując szukam 50

BenO
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale A1 to 125cm. AM to 50cm

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe BenO
    BenO
    Użytkownik

Ale posiadając a1 mogę mieć 50 Wiec w czym problem?

BenO
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale skoro i ty i mama możecie mieć 125 które jeździ lepiej, jeździ wszędzie i jeździ łatwiej z 2 osobami..itd to jaki jest sens szukać 50cm?

Zdjęcie profilowe BenO
    BenO
    Użytkownik

Podasz propozycje jednego i drugiego i zalety 125? Muszę przekonać mamę bo to ona chciała aby to była 50

BenO
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

chopie, napisz że masz 14-15 lat i szukasz motoroweru na AM czyli 50cm a nie cudujesz opowieści dziwnej treści

Zdjęcie profilowe BenO
    BenO
    Użytkownik

Prawda jest taka ze za kilka miechow zdaje na a1 i kupuje z mama skuter na pół

BenO
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wiem. to widać od pierwszego posta. Wiec w tej kasie jakjuż zdasz to najlepsze co kupicie nowe to bedzie kymco agility 125 i nawet nie ma co szukać 50tek bo to bez sensu.

Zdjęcie profilowe BenO
    BenO
    Użytkownik

Ok dzięki za odpowiedz

BenO
    Zdjęcie profilowe BenO
    BenO
    Użytkownik

Sorry ze jeszcze nie pokoje ale z tego co widzę na stronie kymco najtańsza 125 jest za 7200 czy jakoś tak

BenO
    Zdjęcie profilowe tolek
    tolek
    Użytkownik

Przepraszam za mój post, ale chcę uprzedzić na początku że jest nie na temat.

Mam 21 lat, posiadam prawo jazdy kat. B. Mam zamiar zapisać się na kurs na kat. c oraz kwalifikacje wstępną przyśpieszoną na zawodowego kierowce. Jak miałem 15 lat wszedł przepis z wymianą kart motorowerowych na kat. AM. Nie wymieniłem mojej karty, ponieważ ją zgubiłem. Po kilku latach znalazłem ją. Związku z rozpoczęciem kursu na kat. c, muszę złożyć w starostwie badania lekarskie i w załączniku kserokopie mojego prawo jazdy. Moje pytanie jest następujące: Czy mogę do wniosku o numer profilu kierowcy dołączyć moją kartę motorowerową? Wiem że to nie ma sensu, ale mam taki „fetysz” żeby mieć jak najwięcej zapełnionych kategorii na odwrocie prawa jazdy 😀 Czy z racji wieku i posiadania Kat.B, mam prawo do wymiany karty motorowej na kat. AM?

Proszę serdecznie o rozwianie moich wątpliwości

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie masz.

Oglądasz 14 postów - 1 przez 14 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie