Skuter na gwarancji a modyfikacje optyczne ?

Witam posiadam skuter na gwarancji i mam takie pytanko gdy zrobie pare modyfikacji wizualnych np przedłużka amortyzatora,chwytak powietrza,podświetlenie led schowka pod siedzeniem itp to gwarancja przepadnie ?

raczej tak ;/

Zrób tak żeby dało to radę zdemontować bez większej ingerencji w oryginalne podzespoły, bo jeśli tak pojedziesz to z klucza odeślą z kwitkiem.

Jeśli tuning polega tylko na jakiś tam wizualnych bajerach to gwarancja w żadnym przypadku nie przepada.Nie możesz po prostu dokonywać żadnych modyfikacji i tuningu polegającym na zmianach konstrukcyjnych.

właśnie nie chcem zmieniac nic w konstrukcji chciałbym dodac tylko te światła led w schowku itp no i ta przedłuże ale to już zmiana konstrukcyjna przed każdym przeglądem itp bym musiał ja sciagac :/

Z tym rygorem to niektóre serwisy przesadzają.Mnie na moją prośbę sami odblokowali skuter nie czyniąc żadnych nawet najmniejszych problemów.Wymienimi mi nawet wydech na sportowy nie biąrąc żadnych pieniędzy.W tych skuterowych serwisach często pracują pseudo mechanicy którzy przedtem byli piekarzami,ot było miejsce to się przyjmę do pracy,i od teraz jestem pan mechanik.