Skuter "na biegu"

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Skuter "na biegu"

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Cześć Właśnie wróciłem z trasy i ni z gruchy ni z pietruchy, nie da się odpali skutera bo sam do przodu idzie, tzn. nie ma biegu jałowego. Kiedy położę go na podnóżkach to koło się nie kręci, wygląda to tak jakby samochód stać na biegu, a jak odpalę na podnóżkach to się samo powoli kręci. Co się mogło stać?

Anonimowy

Jest jedno wyjęcie – reguluj gazior!!! Ew króciec ci pękl ale to pierwsze pewno

Anonimowy

ewentualnie rowaliło się spzregło …. Odpadły okładiznki albo spręzynka jedna poszła Też tak miałem sprawdź … ewentualnie jeszcze ganzik …

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

@up gaznik, nie ganzik @topic wyreguluj obroty…wyczyść gaźnik

Anonimowy

excent napisał:

@up gaznik, nie ganzik @topic wyreguluj obroty…wyczyść gaźnik

Modowi poprawiasz literówki? Chyba od tego nie jesteś. Typhoon13

Anonimowy

Najczęściej tak jest jak ktoś, źle założy wariator (rolki nie są na miejscu).OT – no niestety ktoś musi poprawiać błedy moderatorów , żeby innych poprawiać trzeba najpierw samemu poprawnie pisać.

Anonimowy

Wolomo napisał:

ewentualnie rowaliło się sprzęgło …. Odpadły okładiznki albo spręzynka jedna poszła Też tak miałem

Mam ten sam problem. Jak odpale, to się nie kręci samo, ale jak pojeżdżę parę km to podnoszę tył, a koło samo się kręci. Otwieram dekiel przykręcam obroty na mniejsze problem znika. Po paru kilosach podnoszę i mnie coś trafia. Jak skręcę obroty za bardzo to nie będzie mógł zapalić, albo na postoju może zdechnąć. Długo szukam przyczyny, aż w końcu myślę: gaźnik sam się rozregulowuje i tak zostawiam to. To czy tą przyczyną może być sprzęgło??? Proszę o wyjaśnienie 🙂

Anonimowy

Może nie masz sprężynki w śrubce wolnych obrotów albo z jakiegoś powodu strasznie luźno się kręci i wykręca/wkręca w czasie jazdy?

Anonimowy

nsb napisał:

Może nie masz sprężynki w śrubce wolnych obrotów

Bo nie mam i nigdy nie miałem 😯 A potrzebna jest takować Ja jak go kupiłem, to był bez śrubki w ogóle więc ja nie wiem jak ten kolo jeździć na nim, ale ja wkręciłem i dało rady. A propos tej sprężynki to ma być jakaś konkretna czy może być zwykła od długopisu?

Anonimowy

Jest jeszcze masa możliwości co mogło się stać, to trzeba sprawdzić samemu , na odległość nic się nie zrobi, np. skuter może łapać gdzieś lewe powietrze i dlatego obroty same się zwiększają ( popękany króciec dolotowy), linka gazu jest źle włożona i gdy ruszasz kierownicą obroty szaleją, itp..

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie