skuter metro city po wypadku

witam mam pytanie miałem 2 dni temu wypadek na skuterze i nie mam pojęcia czy jest sens jego naprawy. Mowie odrazu że skuter był nowy przejechałem tylko 450 km nim i w wypadku zniszczył się przód więc jeśli się ktoś zna to mógłby mi napisać mały kosztorys jaki mogę osiągnąć???

Tylko co to znaczy ze przód się zniszczył chodzi ci o owiewki czy o zawieszenie. Jeśli masz tylko poałamane plastiki to kwestia paru złotych. A jeśli masz np. krzywą ramę to lepiej sprzedać na części.

a jaki to skut wogole?

a jaki to skut wogole?

no chińczyk router metro city i z tego widziałem bo teraz leże z rozwaloną nogą to mam rozwalone plastyki lampy migacze lusterka a z ważniejszych rzeczy to widełki przednie i tarcza koła jest lekko skrzywiona z jednej strony ;/ więc co robić??? jakbyście mogli mi doradzić czy kupić plastyki używane czy w surowym stanie czy co????

....

pomoże ktoś??? ;/

poszukaj na tablicy badz allegro a znajdziesz wszystko co Ci potrzebne zapewne w innych kolorach badz w takim jaki Ci ppotrzebny poskladasz i lataszzzzzz

jask chińczyk to tak, owiewki kierownicy razem z liczsnikeim to jakieś 130zł, cały przód też ok 150zł, amorki przód 70zł, tarcza hamulcowa 60zł w sumie masz jakies 450zł, felge mozna wyprostowac u jakiegoś dobrego wulkanizatora... jezeli licznik masz dobry to koszty odpadną, plastiki tez można sklejać, czasami to bardziej opłacalne:)

licznik mam dobry lampę tą duża też mam dobra jedynie plastyki i amortyzatory z tego co widzę ;/

to co radzicie???

jest tu ktoś kto pomoże????

możesz zdjęcia dodać?

no nie za bardzo bo nie mam jak iść do skutera bo chodzę o kulach ;/