Skuter lub inny jednoślad za 1000-1500zł.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter lub inny jednoślad za 1000-1500zł.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Emejcz
    Emejcz
    Użytkownik

Witam.
    Możliwe – aczkolwiek jeszcze nie pewne – że będę chciał przymierzyć się do kupna jakiegoś taniego jednośladu.
    Czy jest możliwe kupno czegoś co będzie jeździć i nie stanie mi na środku drogi w cenie do 1500zł?
    Nie chcę kupować droższego ponieważ:
    -zależy mi tylko na dojeździe do pracy przez miasto – chodzi tylko i wyłącznie o nie marnowanie czasu, bo jak mam autem 9km pokonywać w 40 minut to wole skuterem w 20 minut
    -przebieg max 500km miesięcznie
    -nie mam gdzie trzymać, musiałby stać pod blokiem, niby z łańcuchem, pod plandeką i pod blokami kamery, a uliczka jest ślepa, ale mimo wszystko to blok i jak mają mi ukraść to wolę tańszy,
    -nigdy na tym nie jeździłem

Domyślam się, że nówka w ogóle nie istnieje w tej kasie.
    Czy ewentualne używki są w miare ‚stabilne’ tzn. czy nie mają w zwyczaju stanąć na drodze bez uprzedzeń?
    Proszę o wskazówki, o jednośladach z napędem pojęcia nie mam, ale ogólnie naprawy to dla mnie żaden problem, bo w aucie wszystko robię sam.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kupisz spokojnie skuterek chińczyka 4T 50cm i bedzie cie woził za grosze i go sobie za drobne naprawisz. Jest tego od groma na rynku w używkach

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: