Skuter Keeway Flash (50) Pomocy

Witam , mam skuterek keeway flash i mam w nim problem . Od pewnego czasu bagażnik się zamknął i nie mogę go otworzyć , próbowałem już kluczykami , ale się nie da . Chyba linka jest poluzowana albo coś . Nie wiem jak się dostać teraz do tego bagażnika a jest to niezbędne chociaż żeby dolać oleju czy wsadzić sobie coś do bagażnika . Mógłby mi ktoś jakąś instrukcje napisać jak to zrobić albo jakieś zdjęcia co zrobić aby otworzyć to. Drugą sprawą jest to , że po przekroczeniu określonej prędkości nagle skuter gaśnie i mogę go odpalić po jakimś czasie . I tak co chwilę się dzieje myślałem , że to jakieś obroty ale to nie to . Może być to spowodowane , zalaniem silnika ? . Wydawało mi się , że to kwestia paliwa jest tym problemem . I z prędkością też coś jest nie tak po zdjęciu blokad powinien śmigać te przynajmniej 65km/h ( bez żadnych modyfikacji). A może to olej zalał silnik no nie znam się za bardzo na tym. Miska olejowa może pękła ? . Proszę mi ewentualnie napisać jakie koszty wchodzą w grę i czy dało by się jakoś ten skuterek , że tak powiem " podkręcić" żeby śmigał 80km/h .

Z góry serdecznie dziękuję , za poświęcony czas .

Pozdrawiam