Skuter inca sprint 4t problem z ładowaniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter inca sprint 4t problem z ładowaniem

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lokilfak
    lokilfak
    Użytkownik

Witam. Mam problem z ładowaniem akumulatora i ogólnie ze skuterem zacznę od początku więc kupiłem skuterek z rok temu wszystko było okej ale po jakimś czasie akumulator przestał mi się ładować musialem ładować prostownikiem ale najdziwniejsze jest to że nawet od kopki nie odpalę skutera jak nie ma w nim akumulatora jak już go odpalę i odlącze akumulator światła słabiej świecą a jak już pojadę gdzieś i włączę na przykład kierunkowskaz skuter zachowuje się tak jak by się dusił i miał by zgasnąć o co może chodzić? proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

myślę że chodzi o to że się na tym kompletnie nie znasz i robisz eksperymenty na układzie elektrycznym którego nie rozumiesz.
    Regulator napięcia ma być sprawny i akumulator też – co zapewne rozwiąże twoje problemy

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    lokilfak
    Użytkownik

twoim zdaniem normalne jest to że bez aku skuter z kopki nie odpali moim zdaniem powinien odpalać 😉 to co regulator napięcia wymienic?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wstawić DOBRY akumulator a regulator napięcia wymienić bo oprócz tego że pewnie był uszkodzony to mu twoje dziwne czynności z odłączaniem akumulatora nie pomogły.

Przeczytaj sobie:

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    lokilfak
    Użytkownik

A mógł byś jakieś dobre aku polecić?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

yuasa, exide

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: