Skuter faspider roma?

Na początek chciałem wszystkich serdecznie przywitać:).

Do rzeczy...
Jutro wybieram się po małego bzyczka bo nie chce mi się juz pieszo do pracy chodzic:)/
Fundusze nie są za duże bo mam 2,5 tys PLN na skuter opłaty i kask:).
Czy waszym zdaniem ten skuter http://allegro.pl/item1071818314_najtanszy_skuter_faspider_roma_peugeot_katowice.html
będzie odpowiedni? Zalezy mi na tym zeby była to raczej nisko budzetówka do której nie trzeba będzie za dużo dokładać w miare eksploatacji. Czasem pewnie zdazy się jakas dłuższa trasa ale zazwyczaj ma to być "odkurzacz" do miasta;). (czyt. dojazdy do pracy, niewielkie zakupy itp...)
czy ktoś moze coś powiedzieć na temat tego skutera?
Ewentualnie jakies sugestie?
zaznaczam ze interesują mnie tylko i wyłącznie nóweczki:).
Pozdrawiam,
bezpiecznej jazdy!
Adam aka Beeeeer:)

Mistrzu, za taką cenę nie możesz wymagać, że ten sprzęt będzie idealny tzn. może się psuć i może nie być do końca wygodny- zależy od gabarytów kierującego.
To "legendarny chińczyk", który występuje pod większą ilością nazw niż...brak mi porównania.
W każdym bądź razie, no nie jest to sprzęt idealny czy tez powszechnie uważany za "dobry"

Inca sprint sobie zobacz:) Ja mam do sprzedania:)

@Leszku uzywkami nie jestem zainteresowany ale dzieki za info:)

@qazwsxedc rewelacji się nie spodziewam co do wygody to spoko mam nie cale 164 cm wzrostu i waze kolo 50 kg:) tak więc pokaznych gabarytow nie jestem:)/
Ogolnie troche się boje ze wlasnie będzie się psuc tylko pytanie czy bedzie to czesto następować, czy tez nie (zaznaczam ze jezdzic bede raczej po dziadkowemu:)..)

Awaryjność zależy od Twojego szczęścia - bywają egzemplarze prawie bezawaryjne, a bywają takie które psują się na okrągło.
Szczerze, to nie zainwestowałbym tych pieniędzy w skuter i Tobie też tak radze.

http://allegro.pl/item1073437004_tani_skuter_scootworks_challenge_peugeot_katowice.html

znalazlem jeszcze cos takiego:)
jakies opinie?:D czy to samo co to wyzej?:)

To samo:) To te same klony, ta sama fabryka:)

Dokładnie tak jak pisze Leszek!
Adaś, może odłóż zakup tego sprzęta albo kup coś na raty, to co masz to wpłacisz, a reszte sobie spokojnie będzie spłacał, co o tym myślisz?

dzieki za wszelkie rady:).
Sprawę jeszcze przemyślę, dam sobie troche czasu do pojezdzenia po salonach i komisach napewno dam znaki co w koncu zakupiłem:)
jeszcze raz dzieki:)

Chłopaki ja tym przejechalem blisko 8 tys km w 7 miesiecy zaliczajacv zime i naparawde bo za elektryką skuter nie do zdracia