Skuter do trzech tysięcy. ((3000pln))

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #74063
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    Siemka wszystkim! 🙂 Jestem nowym urzytkownikiem na tym 4um, jednakże nie o tym tutaj dzisiaj. Przejdźmy do rzeczy – mam zamiar kupić jakiś skuter, ale.. Jest problem – nie wiem jaki! Pierwszym ważnym parametrem skutera – jest to, żeby był wytrzymały – drugi – niech ma już trochę pod manetką – i nie myślcie, że chodzi mi o to, żeby zaszpanować przed koleżankami, czy kolegami – nie! Chyba żaden właściciel skutera chociaż raz nie jechał niż to popierdzielone 40 km/h, czyż nie? Właśnie! Nikt przez cały czas nie będzie jechał tą czterdziestkę, obok mojej miejscowośći, jest naprawde dużo praktycznie pustych dróg, na których możnaby trochę przycisnąć, o czym sam się przekonałem, gdyż mój sąsiad ma dosyć potężny skuter, ale to też nie o tym. I jeszcze jedna sprawa – czy lepiej kupić firmowe używane – czy chińskie nowe? Myślałem nad sr 50 z 2001 , kosztuje 3.200. Więc prosiłbym zaawansowanych ludzi o pomoc mi, tak, wiem, wiem, temat wałkowany był miliony razy, ale zapytam jeszcze raz 😀

    #74077
    jajo422
    Użytkownik
    • 39
    • 183Postów:

    Lepiej kup chinskie, cos sportowegto np. romet 767

    #74078
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    FAIL. -.-

    #74079
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    Ah, dzięki wielkie !:D Ale czekam na więcej wypowiedzi 🙂

    #74081
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    No – patrzyłem na ten skuter – pisze, że maks 45km/h, to chyba nie prawda, jak się zdejmie blokadę to ciśnie podobno ponad 80. Ma ktoś go, kto móglby to potwierdzić? 😀

    #74082
    bassist
    Użytkownik
    • 0
    • 49Postów:

    Jeśli chcesz w przyszłości poeksperymentować z tuningiem to polecam Ci skuter markowy z silnikiem minarelli (yamaha, aprilia itp) lub Piaggio/Gilera. Duża dostępność części zarówno normalnych jak i tuningowych pozwoli Ci dostosować skuter do Twoich potrzeb. Jakość użytych materiałów w markowych skuterach jest znacznie wyższa – ja zdecydowanie polecam. Jeśli rama jest prosta a plastiki całe to w zasadzie wszystko da się zrobić..

    #74083
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    Chyba, że kupię Zipp Pro 50, co o tym myślicie? Używanego już za 2 tysiące kupię! Co myślicie? http://otomoto.pl/zipp-inny-pro-50-M3311232.html

    #74084
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77
    • 795Postów:
    #74085
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    Ładny, naprawde fajny. Jednakże wolę nie kupywać nic większego niż 50, jak mnie złapie policja – to będą problemy potem. A mi się nie chce w to bawić..

    #74086
    NedERq
    Użytkownik
    • 36
    • 159Postów:

    Poszukaj jakiejś używki za 3000-3500 zł wychaczysz :
    Yamahe Aerox 2000-2005 rok
    Peugoeta SpeedFighta 2 2000-2005 rok
    Kymco super 9 2005-2008

    Ta Sr’ka jest za stara, nie bierz jej, za tą kasę znajdziesz młodszą .

    #74087
    Prezessso
    Użytkownik
    • 23
    • 229Postów:

    czytaj lepiej opis tego zippa ktorego wkleiłes… ??

    #74088
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    http://allegro.pl/aprilia-sr-factory-50cm-nie-yamaha-aerox-peugeot-i2520251849.html ? 😀 Wiem prezessso, teraz się dopiero skapnąłem. -.-

    #74089
    Prezessso
    Użytkownik
    • 23
    • 229Postów:

    ;]

    #74090
    rkos
    Użytkownik
    • 32
    • 677Postów:

    Za 3 tysiące możesz wyhaczyć nawet Jet Forca 🙂

    A tak ogólnie to polecam Ci SpeedFighta2, Aeroxa, Runnera i inne sprawdzone modele. Poszukaj a znajdziesz ładnego;)
    Po odblokowaniu ładnie śmigają te skuterki.

    #74091
    Prezessso
    Użytkownik
    • 23
    • 229Postów:

    ta aprilkau fajna ale za taka cene? – coś śmierdzi… ;D

    #74095
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    http://allegro.pl/peugeot-speedfight-2-nie-aerox-sr-jetforce-i2537300594.html ? 😀 A jakbyście mogli podać linki czegoś sprawdzonego – sprawdzonego – ha! Mówię o takch motorkach, które mi posłużą długo – właśnie! Ile średnio posłuży mi taki firmowy z przebiegiem 21tys, czy nie wpakowywać się w takie coś?

    #74119
    Filip
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    Więc? 😀 Prosiłbym już o linki – nie chcę kupić czegoś, co po 20km się rozpadnie, wiecie o czym mówię. ;/

    Szczerze – najbardziej interesuje mnie:

    Aprilia SR
    Yamaha Aerox
    Peugeot Speedfight2/JetForce

    Ale takie coś, żeby jechało ponad 80. :] Dzięki z góry! 😀

    Nie – prędkość nie dla szpanu. -.- W razie nie pewności odsyłam do mojego 1’wszego posta na 4um i w tym temacie, yo! :DD

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button