Skuter do poruszania się tylko po centrum miasta

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter do poruszania się tylko po centrum miasta

Ten temat zawiera 31 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 1 lat, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Krzysztof FX
    Użytkownik

Szukam małego skutera do poruszania się po mieście – Warszawa 🙂 Cel: szybkie przemieszczanie, nie musi być wygodne, ale nie chciałbym się szybko połamać 🙂 Skuter musi być mały, szybki, zgrabny. Cena na początku moich poszukiwań nie jest istotnym parametrem.

Do dalszych podróży i w przypadku braku pogody mam samochód. Początkowo rozważałem zakup hulajnogi elektrycznej, ale ta ze względu na małe koła nie jest chyba zbyt bezpieczna, a już na pewno wygodna – myślałem o czymś takim: http://e-hulajnoga.pl/elektryczna_hulajnoga.html/SXT_H800_EEC

Nie wykluczam jeszcze zakupu roweru elektrycznego, ale skuter wydaje mi się wygodniejszą opcją.

Planowany przebieg dzienny do 40km

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

żadne e-cośtam.
    Ty chcesz jeździć 40km dziennie a tam w opisie jest że zasięg max 18km i to na nówkach bateriach w dobrych warunkach.
    Kup mały skuter z normalnym silnikiem spalinowym

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

50 czy 125 ccm skuter? Popatrz na Kymco Like (retro desing), Junak Vintage (naprawdę dobrze to jeździ i wygląda i się nie sypie).

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Co prawda, o gustach się nie dyskutuje… ale retro design??? – dla faceta???
    Noo błagam, litości … Bo co? Taka moda?

Bez komentarza.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

UFO bryka na retro i chyba mu pasi.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wiem, widziałam:)
    Dlatego powstrzymam się od bardziej dosadnego komentarza, bo UFO lubieję bardzo;)

Krzysztof FX
    Użytkownik

Wombat napisał:

żadne e-cośtam.
    Ty chcesz jeździć 40km dziennie a tam w opisie jest że zasięg max 18km i to na nówkach bateriach w dobrych warunkach.
    Kup mały skuter z normalnym silnikiem spalinowym

Te 40km to nie naraz więc mógłbym doładować. Ponadto baterie można wymienić. Mnie najbardziej w tych hulajnogach podoba się mobilność – biorę pod pachę (no fakt jest co dźwigać 😉 do mieszkania/biura i może się ładować. Siłownia darmowa. Nie boję się że ktoś ukradnie, etc. super sprawa, coś czego skuter spalinowy nie oferuje…

Krzysztof FX
    Użytkownik

Leszek napisał:

50 czy 125 ccm skuter? Popatrz na Kymco Like (retro desing), Junak Vintage (naprawdę dobrze to jeździ i wygląda i się nie sypie).

Dzięki za sugestie. Jak nic innego nie znajdę, to faktycznie będę się rozglądał za jakimś małym skuterem, ale retro/vintage to nie mój styl, szukam coś w stylu sport 😉

Na razie wstępnie wybrałem piaggio zip, ale nie jest to wybór ostateczny. Jeszcze się będę zastanawiał…

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

bea555 napisał:

Co prawda, o gustach się nie dyskutuje… ale retro design??? – dla faceta???
    Noo błagam, litości … Bo co? Taka moda?
    Bez komentarza.

Omijaj Włochy z daleka, bo wywali blue screen, jak zobaczysz tam same retro i facetów na nich 😉

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

😉
    Mi tam blue screen wywala, jak widzę te retro-cuda na polskich ulicach – w zupełności wystarczy;)
    P.S.
    Ojjj… pogrążam się… pogrążam… ;)))

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie