Skuter do 5000PLN

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Skuter do 5000PLN

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Hej
    Uzbierałem 5 tysi i chcę kupić jakiś skuterek, markowy, chłodzony cieczą, 2 hamulce tarczowe, dobry dobór części, mała awaryjność, szybki, wygodny, na gaźniku.
    Czy jest coś jeszcze oprócz:
    Roxi
    Runnera
    Sr’ki
    Nrg

5 tysi mam na wszystko, rejestrację, ubezpieczenie, ew. naprawy.
    A co powiecie o factorce? Może jakiś użytkownik się wypowieś
    To jaką
    PS. http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=50566#50566
    Może mi ktoś odpowie czy się opłaca :567: (ostatni post)
    Mile widziane linki 🙂 (lubelskie)

Anonimowy

co z tego ze ac , ładny , proszę tylko nie bierz areoxa ;p , nie wiem czemu jest tak mało jogów, przecież ładne i silniki minerali http://moto.allegro.pl/item604958622_yamaha_jog_r_03r_okazja_nie_aerox_sr.html

Anonimowy

no zalezy jaki jestes wysoki bo jak masz powyzej 180 cm wzrostu to zapomnij o przyjemnej jezdzie roxem 🙂 Sam wiem bo jezdzilem. Sr jezdzi się dosc wygodnie i jak na razie to faworyt. No i jeszcze nrg power na lc.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Borek02 napisał:

no zalezy jaki jestes wysoki bo jak masz powyzej 180 cm wzrostu to zapomnij o przyjemnej jezdzie roxem 🙂 Sam wiem bo jezdzilem. Sr jezdzi się dosc wygodnie i jak na razie to faworyt. No i jeszcze nrg power na lc.

No powiem szczerze, że mam 184 🙂 też jezdziłem kilkoma nawet roxami ale tak źle nie było 🙂

wrona napisał:

co z tego ze ac , ładny , proszę tylko nie bierz areoxa ;p , nie wiem czemu jest tak mało jogów, przecież ładne i silniki minerali http://moto.allegro.pl/item604958622_yamaha_jog_r_03r_okazja_nie_aerox_sr.html

A czemu ty taki uprzedzony do roxa 😉
    A te jogi fajne, ale przez to,że nie zdobyły uznania w PL, to jest mniej części.
    ja chcę koniecznie LC, miałem już do czynienia z AC i wolę nie wracać do tego 🙂

PS. Co sądzicie o HONDZIE X8R ❓

Anonimowy

arktos napisał:

A czemu ty taki uprzedzony do roxa
    A te jogi fajne, ale przez to,że nie zdobyły uznania w PL, to jest mniej części.
    ja chcę koniecznie LC, miałem już do czynienia z AC i wolę nie wracać do tego

Toć silnik ten sam :-> Co za problem?

Anonimowy

Bo ten Jog z aukcji to Jog R chłodzony powietrzem ale Jog RR jest chłodzony cieczą 😉

X8R dość żadko spotykany w Polsce. Łatwy do pomylenia z Keeway F-act ale skoro Ci zależy na dostępności części to raczej rozejrzyj się za czymś z silnikiem Minarelli Horizontal lub Piaggio/Gilera. A silnik w Jog RR jest prawie taki sam jak w Roxie 😛 Jog ma tylny hamulec w bębnie

Anonimowy

Bo ten Jog z aukcji to Jog R chłodzony powietrzem ale Jog RR jest chłodzony cieczą ;)[/quote]

O tym nie wiedziałem 🙂 Dzięki

poluki napisał:

A silnik w Jog RR jest prawie taki sam jak w Roxie 😛 Jog ma tylny hamulec w bębnie

PRAWIE taki samą tzn.? A nie ma wersji z tarczą?

Dywersant napisał:

Toć silnik ten sam :-> Co za problem?[/quote]

A plastiki, i ogółem optykaż

PS. JAk uważacie że rox jest mały, myślę że jog nie będzie wiele większy ;p

Anonimowy

Dobrze Ci kolega wrona radzi nie bierz Roxa może jest ładniejszy od Joga, ale ja Roxa bym nie kupił. Jog jest większy i w dwie osoby można wygodnie podróżować, a w Roxie pasażer siedzi na wlewie paliwa 😀 Kupuj Joga może inni też się przerzucą na Jogi.Silniki praktycznie te same. Pozdro

Anonimowy

arktos napisał:

PRAWIE taki samą tzn.? A nie ma wersji z tarczą?

Ja o takiej nie słyszałem ale i tak przedni w motórkach jest o wiele skuteczniejszy od tylnego więc tylny nie ma takiego znaczenia i bębnem też dasz radę 😉

Anonimowy

Kup sobie chińczyka <hahaha>^^
    Tak na poważnie to ja bym polecił właśnie albo Joga, SpeedFight też fajny jest. No i aerox mi się podoba ale za dużo ludzi się nimi podnieca… I też Aprilka SR fajna.:P
    Ja oczywiście byłem na tyle głupi że kupiłem chinola,ale na szczęście 2t i jako tako chodzi ładnie;)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie