Skuter do 4000 tyś.

Cześć
Chciałbym kupić skuter do 4000 tyś, co możecie doradzić ?

Kymco lub Keewaya... Jeśli ma być to nowy skuter, to w tym przedziale można znaleźć coś ciekawego

Kymco agility 4T jest za 4200 zł http://kymco.pl/?page_id=353

Nie lubię chińczyków :)

Chodzi mi o używane bo wiadomo że nie kupie coś nie chińskiego za tą cene

to kup Kymkacza. Mój prawie dobił już do 10 000 - bez awarii. W tym przedziale nic lepszego nowego nie znajdziesz, chyba że wolisz kilkuletnie używki... Ja uważam, że co nowe to nowe.

Napisz, może czy to ma być nowy skuter, czy ma być duży czy mały, czy czterosuw, czy dwusuw, to może się coś znajdzie. Na pierwszą myśl przyszedł mi kymco agility, tylko tam musiałbyś 2 bańki dorzucić, a jeśli może byś chciał coś w skrzyni półautomatycznej, to kymco activ lub nexxon. Ja sam bym się zastanowił nad taką opcją, ponieważ to niezła zabawa jest z biegami, a w skrzyni półautomatycznej, zmieniasz tylko nogą bieg do przodu, do tyłu, nie ma sprzęgła, także to jest naprawde fajna zabawa ;D

Chodzi o dwusuw, wielkość hm.. mam coś 175-180 cm (nie wiem dokładnie), 15 lat, waga 75 kg. Raczej nowego nie kupie dobrego, więc używane raczej.

Napisz w jakiej miejscowości mieszkasz,to może w pobliżu będzie coś wartego uwagi z markowych skuterów.

Może źle ująłem pierwszy post, nie chce teraz kupować tylko na początku nowego roku, tym tematem chciałem się tylko dowiedzieć czy coś kupię za tą kasę :)

Kymco to nie jest kur.. chińczyk!
Sorry, że w taki sposób ale przesadzacie z tym. Kymco to Tajwańska produkcja, i jest w dużo lepszej formie niż nie jeden chińczyk, i bije je na głowę.

Lolo09 napisał:

Nie lubię chińczyków :)
Chodzi mi o używane bo wiadomo że nie kupie coś nie chińskiego za tą cene

Co to za różnica chińczyk czy nie chińczyk? ważne żeby skuter był dobrze wykonany...Zresztą w markowych skuterach bywa, że tylko znaczek jest markowy, reszta chińska.
Z nowych, za 4000 zł, nie kupisz nawet dobrego chińczyka.. tak że siłą rzeczy pozostają Ci używki chińskie, pseudo markowe i markowe ;)

Tak dla przypomnienia Tajwan to Republika [u]Chińska[/u] :) No ale z CRL ma niewiele wspólnego, jakość skuterów jest nieporównywalna.

madi napisał:

Tak dla przypomnienia Tajwan to Republika [u]Chińska[/u] :) No ale z CRL ma niewiele wspólnego, jakość skuterów jest nieporównywalna.

Madi, zależy co z czym porównać...Jeśli porównujesz chiński chłam z niszy cenowej z drogimi tajwańskimi, to jak najbardziej masz rację ;)

A ja się cieszę z mojego chińczyka ;) Swoją drogą za niedługo pierwszy tysiąc kilometrów ;) Mój kolega kupił sobie skuter, także może czasami będzie z kim wypaść ;)

Pewnie, lepiej mieć Chińczyka niż nic nie mieć...

Mało powiedziane...lepiej mieć dobrego chińczyka i nim jeździć, niż markową padlinę do której ciągle trzeba dokładać na drogie części, a i tak więcej stoi w warsztacie niż jeździ ;)

A ja dla kolegi w tej cenie polecam tak:
1. Piaggio NRG - sam mam, zrywny tylko pali 4 litry przy ostrej jeździe, przy delikatnej koło 3 litrów sie uda
2. Gilera Runner- silnik ten sam co wyżej, więc podobnie, z tym, że gilera jest większa i bardziej wygodna
3. Aprilia SR- dobry, markowy skuterek, mniejsze spalanie od wyżej wymieniony, ogólnie dobry sprzęt, zresztą pogadaj z Patrykiem
4. Yamaha Aerox- przestarzały wygląd, ale jest moc;d
5. Yamaha Jog RR- lekki, mocny

Ogólnie szukałbym jakihś markowych używek;)

I później ładował w to krocie żeby jeździło :) co kto lubi :) Podane sprzęty są faktycznie dobrej jakości, no ale używki.

madi, uwierz, że nie zawsze trzeba pakować, jakby dobrze poszukał to do 4000zł znalazłby coś w dobrym stanie, co by jeździło;)