Skuter do 3000zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter do 3000zł

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Dacho009
    Dacho009
    Użytkownik

Szukam skutera dla syna w cenie podanej wyżej, 50ccm 2 suw używany, chinole oraz Sp2, Keeway hurricane odpadają. Interesuje mnie coś w stylu Kymco, yamaha. Bardzo proszę o propozycję i pozdrawiam. 😉

Zdjęcie profilowe radwan96
    radwan96
    Użytkownik

napisz jaki wzrost/waga syna i jak chce jezdzic do szkoły czy z kolegami poszaleć

Bo życie jest po to by jeździć na moto:)
    Agility RS 50 2t-2012r
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Yamaha Aerox
    Suzuki Katana – sam mam tylko trafilem kiepski egzemplarz, kolega,ma i super mu się spisuje.
    Kymco Bet&Win

->Kymco Super 8 2T
    LwG!

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Piaggio NRG mc2

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    Zdjęcie profilowe radwan96
    radwan96
    Użytkownik

http://otomoto.pl/kymco-agility-city-a-c-M3085743.html

napewno bedzie zadowolony

Bo życie jest po to by jeździć na moto:)
    Agility RS 50 2t-2012r
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

http://moto.allegro.pl/hit-cenowy-skuter-faspider-f8-scooter-katowice-i2362301771.html Ten jest ładny i jezdziłem nim i powiem że ma kopa ze startu i dobra cena przy takim wyglądzie

Zdjęcie profilowe Majker
    Majker
    Użytkownik

Fubu2PL – to przejedź się Gilerą Runner albo Aeroxem, zobaczysz wtedy co rzeczywiście ma kopa ze startu… 😉

Przypuszczam, że syn chciałby coś agresywnego (przede wszystkim pod względem wyglądu), więc polecam: Gilerę Runner, Piaggio NRG, Yamahę Aerox, Aprilię SR, Suzuki Katana (poleciłbym też Speedfighta 2, ale skoro odpada, to trudno). Jeśli możesz wydać na skuter sporo pieniędzy, polecam nie oszczędzać i obdarować syna czymś młodym, niezbyt zużytym i zadbanym, a do tego najlepiej sprawdzonym w serwisie.

Pozdrawiam. 🙂

Zdjęcie profilowe KubaNRG
    KubaNRG
    Użytkownik

Ja jakiś tydzień temu kupiłem Piaggio NRG Mc2 i dałem za niego 2500zł i jestem zadowolony tobie też polecam piaggio 🙂

Zdjęcie profilowe Artex
    Artex
    Użytkownik

Naprawde polecam ten skuter Mam już 4 lata i jest niezawodny i przy tym bardzo ładny http://allegro.pl/magnus-carave-i2507907697.html

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie