Skuter do 3000

Witam ;D

Kuzyn ma 3000zł I chciałby Kupić sobie skuter, uparł się że musi być nowy może być chinol Ma 14 Lat 156cm i 56 kg

Hmm, jakby miał 4200 to http://kymco1.webd.pl/?page_id=353. W chinola szkoda inwestować. Lepiej wziąć te 1200 skredytować a mieć coś na lata.

Keeway Hurricane będzie idealny na początek.

to prawda, hurricane jest chyba jednym z najbardziej wytrzymałych chinoli- można spróbować szczęścia z nim;p

qazwsxedc wrote:

to prawda, hurricane jest chyba jednym z najbardziej wytrzymałych chinoli- można spróbować szczęścia z nim;p

W sumie racja. Sąsiad ma takiego z przelotem 25 000 !

Mój ziom też posiadał ten wynalazłem- 2 albo 3 sezony go katował- pozbawił go wszytskich plastików, lamp itp.w wyniku szlifów i innych przygód, ale silnik dalej palił, a całość jechała w miare prosto;p

za 3000 to wg mnie wogole nie oplaca sie nowego skutera kupowac... ja osobiscie wolalbym kupic za 3000 cos uzywanego ale dobrej marki jak piaggio... motorki chodza po 30 tys przebiegu... i dalej jezdza...

Polecam ci hurricane jest za 3tys :-)

a ja polecam moje s9 ;p

Albo Hurricane albo Kymco Super 8 lub tak jak Patrykk polecił Kymco Super 9 ale w tym przypadku oba Kymco tylko używki bo nowe po 5 tys. chodzą.

s9 nowe chodzi po ok 6tys z tamtego roku, a z tego jeszcze drozej :P.
Znajdz mi nowe s9 za 5k .